Brak 1 śruby w kole, a jazda

Brak 1 śruby w kole, a jazda

05 Maj 2019, 18:00

Czesc, mam problem. Ktos probowal dobrac mi sie do kół w Golfie Kombi i odkrecil 1 śrubę w tylnym kole ( są 4 a powinno byc 5) musze niesety ruszac nad ranem w trasę a nie mam mozliowsci o tej porze zalatwić taka srubę z powodu zamknietych serwisow. Czy jazda bez 1 sruby to duze ryzyko? Planuje gdzies w trasie wynienic
rafciobr
Obserwowany

• Re: Brak 1 śruby w kole, a jazda

05 Maj 2019, 18:49

Ryzyko jest ale jak będziesz jechał delikatnie to raczej nic nie powinno się stać. Jeżeli masz brakuje tej śruby na kołach napędowych czyli z przodu to ja bym jedną z tyłu przekręcił na przód bo przednie koła znoszą większe przeciążenia.

Oczywiście dobrze by było jak byś kupił taką brakującą śrubę jak najszybciej.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
    Auto: Nie mam

Re: Brak 1 śruby w kole, a jazda

05 Maj 2019, 21:19

rafciobr napisał(a): odkrecil 1 śrubę w tylnym kole
    Cichy77 napisał(a): brakuje tej śruby na kołach napędowych czyli z przodu to ja bym jedną z tyłu przekręcił na przód
    Czytaj ze zrozumieniem... :wink:
    Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
    Nie odpowiadam na PW.
    Migi60
    Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
    Prawo jazdy od: 10 07 1979
    Auto: OPEL CORSA
    Silnik: 60KM
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2014

Re: Brak 1 śruby w kole, a jazda

06 Maj 2019, 13:27

Migi60 napisał(a):Czytaj ze zrozumieniem...
    Racja, przepraszam :wink: chyba dopiero wracałem do siebie po weekendzie majowym :mrgreen:
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
    Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie używasz okularów przeciwsłonecznych? Gorzej widzisz w nocy Nie używasz okularów przeciwsłonecznych? Gorzej widzisz w nocy
    Wiosna to czas, kiedy kierowcy są szczególnie narażeni na oślepiające działanie promieni słonecznych. Najlepiej ochronią nas przed nimi właściwie dobrane okulary przeciwsłoneczne. Badania wykazały, że używanie takich ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać