Brak ogrzewania prawej strony

26 Lis 2019, 21:16

Cześć Toyota Auris 1.6 benzyna 2008 klimatyzacja dwu strefowa, z lewej strony leci ciepłe powietrze, a z prawej zimne dmucha, wiecie może co to może być?
2. Jak zresetować klime lub klapy wie ktoś może co trzeba nacisnąć-jaka konfiguracja?
krzysiekmks16
Obserwowany
 
Posty: 2

27 Lis 2019, 10:10

Problemem może być klapa mieszacza powietrza na prawą stronę która nie działa (zacięła się, padł silniczek lub coś innego).
Zrób test klimatronika powinno być tak samo jak w Avensisie, a tam trzeba było wcisnąć przyciski "AUTO" + "obieg wewnętrzny" i trzymając je włączyć zapłon.
Jeżeli są jakieś błędy to po teście powinny się wyświetlić.
Natomiast błędy kasujemy naciskając równocześnie "nadmuch na przednią szybę" + "Duall".

Daj znać czy coś z tego wyszło. Posłuchaj tez czy będzie słychać silniczek z prawej strony jak będziesz regulował wysokość temperatury. Powinno być je słychać zarówno z lewej jak i z prawej strony.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5218
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Lexus LC Convertible
  Czas na prawdziwą nowość na rynku kabrioletów. To model LC Convertible, czyli pierwszy samochód Lexusa z miękkim dachem. Japońskie auto dopiero trafia do pierwszych właścicieli, ale zdążyło już skraść serca ...
  Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
  Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...

 •  
  • Warto przeczytać