Brak wbitej instalacji gazowej w dowód

04 Paź 2013, 21:30

Witam wszystkich.
Mam problem z instalacją gazową a raczej jej brakiem w dowodzie rejestracyjnym.
Dwa miesiące temu zakupiłam Audi A3 z ze sprawną i ważną instalacja. W momencie przerejestrowywania pojazdu z poprzedniego właściciela na mnie w urzędzie komunikacji ktos popełnił błąd i nie wbił Lpg w dowód rejestracyjny. :x Dziś byłam w stacji kontroli pojazdów i nie podbili mi przeglądu. Jakby tego było mało w dokumentach Lpg ważność instalacji gazowej wygasła trzy dni temu. Prośba do wszystkich, którzy mieli do czynienia z podobnymi przypadkami...co ja mam kuźwa teraz zrobić z tym fantem?????? :(
karola6n9
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Audi A3

05 Paź 2013, 22:06

Widocznie paniusia z okienka myslała o kawie lub innych sprawach osobistych.Musisz ponownie się udac do WK i zgłosic tą sprawę a bez problemu to załatwisz.Niestety ale trzeba w momęcie odbioru DR wszystko sprawdzac.To jest mały drobiazg w porownaniu do innych spraw co masz jeszcze załatwic.To ze nie "podbili"Ci DR musze powiedziec ze mieli całkowicie racje.Myślę ze głównym powodem był fakt ze skończyła się waznośc legalizacji zbiornika gazowego.Niestety ale musisz przeprowadzic najpierw badanie techniczne zbiornika-uzyskac jego legalizację/lub zamontowac nowy z wazną legalizacją/a dopiero pozniej udac się na badanie techniczne do SKP....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6170
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

07 Paź 2013, 12:07

Dziękuję za odpowiedź.
Wiem, że czeka mnie jeszcze sporo załatwiania niestety :(
Pozdrawiam
karola6n9
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Audi A3

07 Paź 2013, 14:01

Pozostaje iść do urzedasów i z nimi załatwiać. Niestety taka jest Polska, ktoś nawali, a ty człowieku za to płać. Zero odpowiedzialności za to co sie robi... :x
bachus
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 01 05 1985
Auto: Ford Mondeo

18 Paź 2013, 19:35

każdy człowiek może popełnić błąd bo to ludzkie. Potem jest ważne tylko słowo Przepraszam.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

19 Paź 2013, 12:32

Dotarłam do Wydziału Komunikacji i powiedziałam Pani w okienku z jakim problemem będzie musiała się zmierzyć. Pani powiedziała żebym chwileczkę zaczekała, poszła do archiwum po dokumenty, po czym wróciła z uśmiechem na twarzy :o
Wzięła do ręki pieczątkę, wbiła "INSTALACJA LPG", oddała dowód i co???
Do dziś nie mogę się otrząsnąć....powiedziała PRZEPRASZAM! Tak, tak :yes:
Swoją drogą to miłe gdy się okazuje, że można jeszcze spotkać normalne osoby w urzędach....
Pozdrawiam wszystkich, teraz muszę to opić :piwo:
karola6n9
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Audi A3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...

20 Paź 2013, 11:16

karola6n9 napisał(a):teraz muszę to opić

no to po :piwo: :piwo: :piwo:
Skoro wszystko się dobrze skończyło..

P.S. Zapraszam do grupy kobiet na forum..
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

20 Paź 2013, 17:37

karola6n9 napisał(a):Pozdrawiam wszystkich, teraz muszę to opić
Tylko nie zapomnij z radości co jeszcze Ciebie czeka...Mam na myśli oczywiście ponowna legalizację zbiornika gazowego... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6170
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

21 Paź 2013, 16:39

Niestety nie da się zapomnieć :)
Legalizacja zbyt długo trwa w moim mieście, więc ustaliłam z gazownikiem, że założymy drugą butlę i będę miała to zrobione w godzinę. Koszt 300zł :/
karola6n9
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Audi A3