Brief na kolegę

Brief na kolegę

29 Cze 2012, 14:47

Kupiłem auto od niemieckiego handlarza na rachunek .on kupił auto od Niemki która była jedynym właścicielem.poprosilem kolegę ktory mieszka w niemczech o przeprowadzenie auta do polski, wykupił czerwone tablice w de i wrócił do polski.problem tkwi w tym ze znalazł sie na briefie obok pierwszej właścicielki Niemki .jak placilem akcyzę nie było z tym problemu,dopiero w Urzędzie skarbowym przyczepili sie czemu nie ma mnie na briefie,wytlumaczylem ze kolega wracał autem i wykupił ubezpieczenie na siebie bo niemiecka urzędniczka powiedziała ze musi być na tego kto jedzie autem.ja mam rachunek zakupu na siebie ale im chodziło o ten brief.po dyskusji wydano mi zaświadczenie vat25,teraz obawiam sie ze przy rejestracji doczepią sie o to samo.czy koniecznie na briefie musi być moje nazwisko,czy nie wystarczy umowa kupna na mnie?
Romanesku
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 06 1999

Re: Brief na kolegę

02 Lip 2012, 14:43

Wystarczy umowa kupna
emilie
Początkujący

Auto: Audi Q7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

O czym kierowca powinien pamiętać wiosną? O czym kierowca powinien pamiętać wiosną?
    Wyższe temperatury, zmiana warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i samopoczucia kierowców to symptomy panującej wiosny. To również czas przeglądów po zimie, wymiany opon i coraz większej ...
    Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli
    Najważniejszymi punktami są ekologiczne koncepcje samochodów, napęd na wszystkie koła samochodów użytkowych VW i specjalistyczne zabudowy. Dodatkową atrakcją technologiczną jest Prototyp eT! Na najważniejszych ...

• Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI