Budowa, własnego oczka w głowie.

Budowa, własnego oczka w głowie.

14 Wrz 2011, 18:38

Cześć jestem tu nowy, i jak umieściłem temat w złym miejscu to proszę o przeniesienie.

Dobra a teraz opiszę wam mój problem.

Na początku napiszę, że mój pomysł może wam się wydawać głupi i bezmyślny ale chcę dążyć do celu i mam nadzieje, że mi się uda. Od roku planuję budowę repliki Bugatti lub lamborghini. Całe podwozie przygotowałem już pół roku temu i od tej pory stoi, lecz mam problem z nadwoziem :evil: ponieważ nie jestem w stanie go całego wykonać z włókna szklanego, i czy nie wiecie może gdzie można było by, zakupić takie nadwozie Bugatti lub lamborghini chodzi mi o takie surowe nie pomalowane i w ogóle, aby nie były powycinane otwory itp. tak jak na tych filmikach koleś ma takie nadwozie z włókna szklanego.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Chciał bym jeszcze upodobnić wnętrze do oryginału więc czy mógł by mi ktoś napisać przypuszczalny koszt budowy? Mam przeznaczone na to prawie 43 tys. zł. Z tego co sobie kalkulowałem to powinno wystarczyć. I jeszcze jest problem z wyspawaniem szkieletu samochodu na przygotowanym już podwoziu czy macie jakieś rysunki pomocnicze?

Proszę abyście nie wypisywali głupot, ponieważ na ten temat myślę bardzo poważnie i powoli dążę do tego aby zacząć budowę :wink:
BugattILA
Obserwowany

Auto: Bmw e46 2.0 m power ;D

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...
    Volkswagen Golf - kompaktowy hatchback do miasta Volkswagen Golf - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku pięciodrzwiowego Golfa wersją najbardziej ekonomiczną wyposażoną w automatyczną skrzynię biegów, jest odmiana z jednolitrową, trzycylindrową jednostką benzynową o mocy 110 KM. Jej zużycie paliwa wynosi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI