Burczenie auta

Burczenie auta

07 Maj 2013, 19:40

Jestem posiadaczką opla astry z 97roku niedawno miałam spawany tłumnik ponieważ urwał się od tego czasu auto bardzo głośno chodzi czy to jest tym spowodowane? także wydaje mi się że coś stuka w aucie jak dodaje gaz i właśnie wtedy hałasuje
ewciatok
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 08 2008
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: opel
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Burczenie auta

11 Maj 2013, 15:59

ewciatok napisał(a): od tego czasu auto bardzo głośno chodzi czy to jest tym spowodowane? także wydaje mi się że coś stuka w aucie jak dodaje gaz i właśnie wtedy hałasuje
ewciatok napisał(a): niedawno miałam spawany tłumnik
Praktycznie to odpowiedz napisalas sama..Wg mnie to niewłasciwie wykonana naprawa układu wydechowego...i jego montaz/stuki/... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Burczenie auta

21 Maj 2013, 01:34

Udaj sie do tego mechanika co Ci to spawał, bo raczej ja tutaj wróżę reklamację;] Nie bagatelizuj tego, bo wylądujesz w rowie jak ja;/ i będziesz drugą dobrze znaną osobą pomocy drogowej w razie czego warto miec do nich nr.
Koln2
Nowicjusz

Auto: Audi A2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Wyróżnienie w plebiscycie Wyróżnienie w plebiscycie "Auto Lider" dla Audi S7
    Audi S7 zdobyło wyróżnienie w plebiscycie Auto Lider, który jest organizowanych w Polsce przez redakcję tygodnika Motor i miesięcznika Auto Świat. To sportowe z coupe zwyciężyło głosami czytelników i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe