Caddy 2, Tourneo lub coś podobnego do 12-15tys

Caddy 2, Tourneo lub coś podobnego do 12-15tys

28 Lip 2019, 17:25

Hej, poszukuje auta gabarytow caddy'ego czy forda tourneo. Zależy mi na tym by np. po demontazu tylnej kanapy spokojnie zmiescic dwa rowery lub spedzic gdzieś nocke z narzeczona w plenerze. Budzet 12-15 tysiecy. Jeżeli chodzi o trasy to miasto plus jak jest pogoda to czeste wypady do lasu, nad morze czy w gory.
Przyznam, ze caddy 1.9 105 wpadlo mi w oko, auta w tym budżecie maja juz spore przebiegi ale tym sie nie kieruje. 1.6 benzyna tez nie jest zla ale mniej tego no i czesto ceny wyzsze.
Czekam na Wasze opinie i ewentualne propozycje. Pozdrawiam!
dens
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 04 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.4 16V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Caddy 2, Tourneo lub coś podobnego do 12-15tys

29 Lip 2019, 21:33

Osobiscie uzywam m.in. caddy 1.9 105km, bardzo funkcjonalne i praktyczne. Przy moim stylu jazdy pali srednio 6,2l/100, glownie trasy . Plus i minus to tylni resor, super sprawa dla mnie bo moge smialo 500kg wsadzic na pake i autko tego nie czuje, nie szoruje tylkiem po ziemi. Jezeli natomiast mialbym traktowac je jako rodzinne i jezdzic po kiepskiej nawierzchni na pusto, to bym sie zastanowil , bo troche skacze auto. W porownaniu np z fokusem , troche wolniej trzeba wchodzic w zakrety ze wzgledu na gabaraty. Ogolnie do 120km/h bardzo poprawne auto, zaskoczyla mnie jeszcze duza zwrotnosc auta. Ja kupilem w zeszlym roku uzywane za 9 tys netto, z tym ze lakiernik i mechanik za poporawki lakiernicze wzieli 3tys dodatkowo na start, autko bylo od pierwszego wlasciciela i mialo przejechane tylko 330 tys km, u mnie dwoch znajomych rowniez napalilo sie na caddy, jeden szukal prawie pol roku i od razu po pojawieniu sie ogloszenia gnal po auto, a drugi rowerzysta tez sie rozglada, bo twierdzi ze rower mozna bez problemu do srodka wlozyc. Fajnie tez sie sklada tylna kanape, chwila moment i kanapa zlozona. Z tym ze ciezko znalesc zadbane auto i z malym przebiegiem...raczej nie licz na okazje za 15 tys z przebiegiem 200tys, bo wiekszosc caddy jezdzi w firmach
barrybarry
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: focus
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corona 1957 rok Toyota Corona 1957 rok
    Pierwsza Corona pojawiła się na rynku w 1957 roku. Początkowo Corona była oferowana z litrowym silnikiem o mocy 33 KM. W 1959 roku został on zastąpiony nowym 45-konnym silnikiem o tej samej pojemności. Kompaktowy samochód ...
    Cusco tuninguje nową Toyotę Suprę Cusco tuninguje nową Toyotę Suprę
    To było pewne. Na rynku tuningowym pojawia się coraz więcej części do nowej Toyoty GR Supry. Tym razem coupé Toyoty na warsztat wzięło japońskie Cusco. Firma nie postawiła jednak na poszerzone nadkola czy wielkie skrzydło, ...

•