Cadillac sts 2006- Poszukuję lewego przedniego błotnika

31 Maj 2020, 18:33

Witam. Mam problem z kupieniem lewego przedniego błotnika do Cadillaca Sts4 . Gość zmieniał pas ruchu i załatwił lewą stronę . Nie zdążyłem się nacieszyć autem. Mam je kilka miesięcy jak kupiłem po sprowadzeniu z USA. Proszę o pomoc w znalezieniu błotnika. Pozdrawiam Krzysztof
kris1
Obserwowany

31 Maj 2020, 19:42

Będzie ciężko do tego modelu dostać taki błotnik. Musisz szukać i pytać tam gdzie mają jakiekolwiek części używane do tego modelu może w ten sposób namierzysz kogoś kto będzie miał taki błotnik.

Możesz też spróbować poszukać w USA z przesyłką ale to będzie dosyć drogo i długo w czasie.
Rokiko
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 23

24 Lip 2020, 19:57

Dzięki za radę. Skorzystałem z takiego podejścia do tej sprawy ale skończyło się fiaskiem. Znalazłem magika , który mi go wyklepie . W całej Polsce brak lewego oraz w Europie. Koszt wyklepania , a może lepiej to określić odtworzenia to 1000zł. Pozdrawiam
kris1
Obserwowany

24 Lip 2020, 20:58

Szukaj na ebay
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 105
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody elektryczne i wyścig w zasięgach, czasie ładowania itd.
    Tak sobie czytam te artykuły z elektrykami i... no właśnie jest sporo wad, a i tak pełno pochwał. Zastanawiam się z czego to wynika? Czytam wczoraj zasięg BMW i4 w pełni elektrycznego i przejazd na dystansie 1000km polskimi ...
    Jak zapinać pasy dziecku w foteliku samochodowym?
    Wszystkie foteliki mają chronić nasze pociechy, jednak żeby tak się stało trzeba zadbać w pierwszej kolejności o prawidłowe zamontowanie fotelika w samochodzie. Jak to zrobić prawidłowo dowiemy się z porady: Jak zamontować ...

•