Cadillac sts 2006- Poszukuję lewego przedniego błotnika

31 Maj 2020, 18:33

Witam. Mam problem z kupieniem lewego przedniego błotnika do Cadillaca Sts4 . Gość zmieniał pas ruchu i załatwił lewą stronę . Nie zdążyłem się nacieszyć autem. Mam je kilka miesięcy jak kupiłem po sprowadzeniu z USA. Proszę o pomoc w znalezieniu błotnika. Pozdrawiam Krzysztof
kris1
Obserwowany

31 Maj 2020, 19:42

Będzie ciężko do tego modelu dostać taki błotnik. Musisz szukać i pytać tam gdzie mają jakiekolwiek części używane do tego modelu może w ten sposób namierzysz kogoś kto będzie miał taki błotnik.

Możesz też spróbować poszukać w USA z przesyłką ale to będzie dosyć drogo i długo w czasie.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12

24 Lip 2020, 19:57

Dzięki za radę. Skorzystałem z takiego podejścia do tej sprawy ale skończyło się fiaskiem. Znalazłem magika , który mi go wyklepie . W całej Polsce brak lewego oraz w Europie. Koszt wyklepania , a może lepiej to określić odtworzenia to 1000zł. Pozdrawiam
kris1
Obserwowany

24 Lip 2020, 20:58

Szukaj na ebay
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 90
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie systemy zautomatyzowanej jazdy znajdziemy w samochodach?
    Science fiction czy całkiem nieodległa przyszłość? Samochody autonomiczne fascynują miłośników technologii od lat, a Ci, w żyłach których płynie benzyna, patrzą na nie sceptycznie. Pewnym jest jednak, że zaawansowane ...
    "Najlepsze samochody 2013 roku" i trzy zwycięstwa dla BMW
    Nowe BMW serii 3 jest sprzedawane dopiero od lutego 2012 roku, jednak już teraz przejęło prowadzenie w klasie średniej premium. BMW serii 5 już po raz trzeci z rzędu znalazło się na pierwszym miejscu w klasie wyższej średniej. ...

•