CAR AUDIO do SEATA'a Cordoby

CAR AUDIO do SEATA'a Cordoby

25 Kwi 2008, 13:41

Poradźcie jakie głośniki, gdzie mogę zapodać
- Tył -?
- Przód drzwi co tutaj ?
- Przód deska rodzielcza a tutaj ?

Na te sprawy głośnikowe mogę wydać do 500 zeta
wiem... nie za bogato, coś tam może bym jeszcze mógł dołożyć...

A co słucham...wszystkiego po trochu, w zalezności od nastroju, trance owszem, ale classic muzą też nie pogardzę hh - też OK

Okablowanie ?
jakiej firmy,jakie do tego styki, ceny sobie wylukam na allegro ;)

Wygłuszenie maty ?
Pasowałoby jakieś wygłuszenie zastosować czy nie,jeśli tak to co i gdzie?

Przyszedł czas na radyjko tu są dwie opcje
1) Niskim kosztem... (<400pln)
jeśli fundusze nie pozwolą to zapodam PIONEERA DEH-2000,chociaż wacham się w tym przedziale cenowym pomiędzy PIONKIEM a JVC, tym z USB i pilotem (jedynie co mnie odstrasza to ten wyświetlacz...) Co lepsze?
2)jak wypłata będzie konkretniejsza.. :P (400-600pln może 650..)
w tym pułpaie rozważałem PIONEERA DEH-5900, chyba że jakis Clarion byłby lepszejszy :roll:

* I tu nasuwa się pytanie.. czy na tej klasy głośnikach (<500pln) + ewentualnie wygłuszenie i okablowanie odczuję różnicę pomiędzy radyjkiem za 350 zeta a za 600 ?
welluser
Nowicjusz

Re: CAR AUDIO do SEATA'a Cordoby

14 Maj 2008, 19:41

Kolego napisz ile kasy możesz przeznaczyć na całe audio do Twojego auta i co chcesz uzyskać...

Zależy Ci na czystości dźwięku i miłym odsłuchu w aucie czy też może zależy Ci na "głośności" i na tym aby zaprezentować jak największe uderzenie dźwięku na przechodniach i wszystkim co znajduje się wokół Twojego auta.

Pytałeś o maty wygłuszające otóż są różne opinie na ten temat moja jet taka stosując maty musiałbyś precyzyjnie wykonać obudowy głośników.Nie wystarczy włożyć mate w standardowy otwór pod głośnik w aucie i oczekiwać z tego głębokiego basu. No i jak wiemy lub nie wiemy maty stosujemy w określonych przypadkach głównie to zlaeży od rodzaju obudowy głośnika.

Co do przewodów zasilających to jakość wykonania ich ma bardzo duże znacznie a co do wyboru to to zostawmy na koniec.

Co do reszty sprzętu wypowiem sie jak napiszesz jakie pieniądze zamierzasz wydać i co zamierzasz osiągnąć.

Pozdrawiam
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...

•  
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Samochody zdalnie sterowane
      Ustawianie samochodu na lini startu
      Ferrari