Car audio do seicenta od 0

car audio do seicenta od 0

30 Lip 2014, 18:30

witam. jesli chodzi o sprawy samochodowe póki co jestem zielony. mam seicento. radia w nim niema (wlasciwie to juz mam ale niezamontowane), glosnikow zadnych, nawet fabrycznych. i chce zeby jakos mi w nim grało. sam przód opada - chciałbym tez glosniki na tylnej polce. i tu moje pytanie - przy zakupie glosnikow kierowac sie jakimis wytycznymi pod samochod/radio czy juz to tylko kwestia rozmiaru i ceny? z przodu są otwory 100mm, wiec wybor jest maly, ale w tylna polke juz moge powybierac.
warkatm
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: car audio do seicenta od 0

30 Lip 2014, 19:15

Wszystko zależy od tego ile pieniędzy chcesz zainwestować w to przedsięwzięcie.
W półkę tylną proponuję Ci głośniki 3-drożne.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0 [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Captiva 2,0 VCDI - 150KM - Hyundai ...
    Przesiadka na opony zimowe i reguła 7 stopni Celsjusza Przesiadka na opony zimowe i reguła 7 stopni Celsjusza
    Każda opona zimowa i opona letnia, jak sama nazwa wskazuje, stworzona została do odpowiedniego sezonu i bezpośrednio z tym związanych warunków drogowych. Przyjęto, że granicą, w której sezonowe opony zimowe ...

•  
    • Stojak poziomy na opony z felgami
      POLONEZ ANALOG-cover
      Jurek Owsiak, Andreas Biehler, BMW X1, WOŚP
      Skoda Vision S