Car audio KENWOOD

Car audio KENWOOD

21 Cze 2009, 18:41

Witam Mam problem z radiem Kenwood KDC-W4044UGY Ostatnio montowałem głośniki i wszystko grało okej aż któregoś dnia na panelu pojawiło się hasło PROTECT i tylko to się pojawia W instrukcji przeczytałen że to przewody od głośników się zetkneły razem bądź z karoserią ale nic takiego nie znalazłem a PROTECT dalej mruga Czy to tylko jakiś bezpiecznik czy może coś więcej Z góry bardzo Dziękuje
Bigproblem
Nowicjusz

Miejscowość: Żory

03 Lip 2009, 20:30

wyciagnij radio z samochodu (chodzi o pozbawienie zasilania) na noc i powinno zadzialac
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy
    Zaprezentowane po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Hanowerze w 2010 roku, a następnie w wersji Maxi na Salonie w Genewie w 2011 roku Renault Kangoo Z.E. Trafiło do sieci sprzedaży w Polsce we wrześniu 2012 roku. Model ...
    Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio, przód
      Men's Day 2010
      touareg wyposażenie
      ŠKODA Popular Monte Carlo z 1937 roku