Car audio KENWOOD

Car audio KENWOOD

21 Cze 2009, 18:41

Witam Mam problem z radiem Kenwood KDC-W4044UGY Ostatnio montowałem głośniki i wszystko grało okej aż któregoś dnia na panelu pojawiło się hasło PROTECT i tylko to się pojawia W instrukcji przeczytałen że to przewody od głośników się zetkneły razem bądź z karoserią ale nic takiego nie znalazłem a PROTECT dalej mruga Czy to tylko jakiś bezpiecznik czy może coś więcej Z góry bardzo Dziękuje
Bigproblem
Nowicjusz

Miejscowość: Żory

03 Lip 2009, 20:30

wyciagnij radio z samochodu (chodzi o pozbawienie zasilania) na noc i powinno zadzialac
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Safety Car, Seat Leon
      PickUp zabudowa Car-audio
      2
      Zabezpieczony bagaż w bagażniku