CB radio i antena

06 Gru 2010, 16:54

Witam
czy mozecie ci polecic jakeis dobre radyjko i do tego antene. jezdze samochodem dostawczym (sprinter) i zalezy mi na jakosci dzwieku i na dobrym sygnale. jak byscie mogli dajcie odrazu konkretne modele bede mega wdzieczny. chcialbym na to wydac tak okolo 500 zl
wachu196
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Poznan

06 Gru 2010, 16:57

dobre radio to w granicach 500 PLN (no chyba że używka to się zmieścisz z na prawde dobrym Presidentem i anteną) i do tego antena 150-200 PLN (antene zawsze kupuj nową, i normalną a nei jakieś magnesowe)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

06 Gru 2010, 17:47

zlaczy sie zle sie okreslilem chchaiel wydac ok 500 na same radyjko
wachu196
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Poznan

07 Gru 2010, 10:53

jeśli tak to masz duży wybór,
wszystko zależy od prostoty radia, z którego chcesz korzystać, jeśli nei bawi Cie kręcenie gałęczkami i tego typu zabawy to kup jednego z prostszych modeli (typu Harry, mam w terenówce nie ma lekkiego życia, kurz błoto, woda, raz -15 raz +40 trzyma się 2 lata bez najmniejszych problemów)
jeśli chcesz bardziej zaawansowane radio to 500 będzie raczej używane ( w wyprawówce mam superstara ale ze względu na możliwość pracy na wstęgach ;) wcześniej miałem Herberta i jestem mega zadowolony z tego radia choć cena dość wysoka) ale warto ;)
druga sprawa jeśli często jeździsz po mieście i mieszasz to z trasą to warto mieć w radiu automatyczny squelch
dodatkowa zaleta nowego Presidenta to 5 lat gwarancji :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

16 Gru 2010, 11:29

Ja mam taki zestaw Alan 199
http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-1 ... N-199.html
i do tego antena president Dakota
http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-1 ... N-199.html

Ten zestaw kosztuje w sumie 525 zł ale warto w niego zainwestować. Zasięg sprawdzony osobiście to jakieś 16-17 km i słychać było jakbyśmy stali obok siebie.
Benek22
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: kraków

29 Gru 2010, 20:16

Witam .Polecam ci radio Radio CB PRESIDENT HARRY III lub trochę tańsze JOHNNY III obydwa mają ASC co do anteny lepiej by było wybrać montażową np LEMM AT-1500 z pewnością byłbyś zadowolony ale musiałbyś dołożyć z 50zł.Znalazłem też ciekawy zestaw na allegro radio TTI TCB-880 + ML-145 SIRIO za 375zł to też naprawdę dobre radio antena też ale jest magnesowa a to cie raczej nie urządza.
szafik25
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Warszowice

01 Lut 2011, 23:26

M-Tech LEGEND II + ML-145 SIRIO
Takie mam od jakiegoś czasu i jestem zadowolony
a przez 10 lat jeździłem na Alenie i też było ok!
wojtekg
wojtekg
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Trójmiasto