CC700 - nie zapalił

CC700 - nie zapalił

02 Sie 2010, 23:35

Moje CC było u mechanika. Wszystko grało pięknie. Przedwczoraj wybrałam się za miasto jakieś 30-40 km nad jeziorko. Byłam tam jakiś czas. Wracam a moje CC nie zapala. Świeci się kontrolka oleju i akumulatora. I nie gaśnie. Samochód stał w słonecznym miejscu, czuję, że silnik jakby był gorący. Wietrzenie niewiele dało. Nie zapalił. W końcu panowie mnie "zapchnęli" i jakoś zaskoczył. Dojechałam szczęśliwie do domu. Potem jeszcze kilka razy zapalałam. Bez problemu. Na następny dzień i do dziś pali "na dotyk". Co może być przyczyną takich zachowań samochodu?
Pozdrawiam wesoło i z wdziękiem;-)
alixia
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska
Prawo jazdy od: 01 01 1990
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna

Re: CC700 - nie zapalił

06 Sie 2010, 21:57

A nie stałaś aby przypadkiem na bardzo nierównym terenie (np. na wzniesieniu)? Jeśli tak i do tego miałaś niewiele paliwa, to przyczyną mogło być ułożenie się paliwa w zbiorniku - pompka go nie zasysała to i nie miał na czym odpalać.
toor
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 17 06 2005
Auto: Fiat Siena 1.6 16V HL

Re: CC700 - nie zapalił

07 Sie 2010, 09:06

nie nie;-) to płaski teren był, raczej nie to było powodem
Pozdrawiam wesoło i z wdziękiem;-)
alixia
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska
Prawo jazdy od: 01 01 1990
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator typu Akumulator typu "CYCLING", technologia typu "GEL" i "ORBITALNA"
    Obecnie prawie każdy z produkowanych pojazdów wyposażony jest w wiele rozwiązań i urządzeń zużywających energię elektryczną. Klimatyzacja, ogrzewanie i nawiew, elektrycznie sterowane szyby, GPS, system car audio oraz ...
    Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale 1963 rok Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale 1963 rok
    Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale miała silnik z dwoma wałkami rozrządu o pojemności 1600 cm3 - wersji samochodu o tej samej nazwie - Giulietty, zaprojektowanej przez Franco Scaglione dla firmy Bertone na nadwoziu z krótkim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A3 8p, tył
      ORLEN Monster Jam
      Men's Day - Renault Kangoo
      Jeep Cherokee, przód