Cena poprawek lakierniczych w Vectrze B Kombi-usuwanie rdzy

Cena poprawek lakierniczych w Vectrze B Kombi-usuwanie rdzy

27 Cze 2014, 11:19

Witajcie. Widzę sporo tematów "zrób to sam" odnośnie usuwania rdzy, polerowania etc. ale mało jest tematów odnośnie kosztów takich atrakcji u profesjonalistów. Jedyne co znalazłem na jednym forum, to że od 300 do 1500zł. Moglibyście powiedzieć Wasze doświadczenia ? Ile kosztuje doprowadzenie dość mocno podgnitej vectry do stanu używalności ?

[link wygasł]
Rozważam kupno takiej właśnie podgnitej Vectry za 4000zł i ładne jej porobienie, tylko nie wiem czy się kalkuluje czy nie lepiej po prostu poszukać droższej ale w ładnym stanie. Ile taka Vectra (jako samochód znany z szybkiego korodowania) może wytrzymać po porobieniu u lakiernika/blacharza ? Możecie obejrzeć zdjęcia, skoro nawet na zewnątrz sporo wylazło to domyślam się że w niewidocznych miejscach jest jeszcze gorzej :
Image
Image
Image
Image
Image
tomek165
Nowicjusz

Auto: Opel

Re: Cena poprawek lakierniczych w Vectrze B Kombi-usuwanie rdzy

27 Sie 2014, 00:17

NIe wiem ile Cie to wyniesie w vectrze konkretnie i jak dużo jest rdzy. Miałem kiedyś ten problem w audi a4 i sam zainwestowałem w pistolet i polakierowałem. Oczywiście jeżeli sie na tym nie znasz to nie próbuj tego w domu :) ale jak cos to polecam techniki-lakiernicze.pl. Fajne oferty co do pistoletów i nie tylko ;)
Robespier
Nowicjusz

Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe BMW X4 Concept nowy Sports Activity Coupe
    Każde BMW X wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Pierwszy model BMW X – BMW X5 – zadebiutował w 1999 roku, tworząc segment aut typu Sports Activity Vehicle (SAV), w którym od lat królują modele ...
    Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku
    To był wielki dzień dla gliwickiej fabryki Opla. Kiedy pierwszy egzemplarz modelu Cascada, eleganckiego, średniej wielkości kabrioletu Opla, zjechał z taśmy montażowej. Numerem jeden był Opel Cascada w kolorze białym "Seashell", ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari 458 Italia 5
      Napotkane w Zawierciu - Murcielago
      Master Truck
      1/4 mili Bemowo