Centralne smarowanie - samochody ciężarowe

06 Mar 2017, 00:19

I jeszcze jedno pytanie z mojej strony, centralne smarowanie w samochodach ciężarowych, warto się brać za takie modyfikacje? Kto się bawił, jak to wyszło cenowo, Waszym zdaniem się opłaca? I jak ktoś się jeszcze może zna - jak to wygląda w maszynach rolniczych?
piegus
Początkujący

Auto: fiat

06 Mar 2017, 14:43

Z tego co słyszałem - warto sprawdzić. Podobno się opłaca, ale to już zależy konkretnie co za ile, od detali. Skontaktuj sie z jakaś firmą która sie tym zajmuje, one Ci na 100% więcej powiedzą, przedstawią konkrety. Wiem, że czymś takim, w przypadku samochodów użytkowych, zajmuje się chyba gacol
bask
Początkujący

Auto: Opel

12 Mar 2017, 23:13

Super, na 100% się z nimi skontaktuje w najbliższym czasie! A Ty tę firmę znasz, ze o nich wspominasz, w sensie - to dobry wybór bedzie, czy po prostu wiesz, ze są? :P
piegus
Początkujący

13 Mar 2017, 14:51

Wiesz, o ile nazwy nie pomyliłęm, ale raczej nie. Robili coś takiego u mojego kuzyna. jak chcesz, to mogę smsa napisać i zapytać czy zadowolony jest i czy ogólnie firma warta uwagi?
bask
Początkujący

17 Mar 2017, 15:29

Super, dziękuję! Tydzień miałem dosć zabiegany, jeszcze nie ruszyłem tematu tak, jak chciałem, ale sprawdziłem co mają, poszukałem opinii w necie i się utwierdziłem, ze warto ich sprawdzić. Teraz tylko pisać, dzwonić, ale to już w przyszłym tygodniu
piegus
Początkujący

11 Sie 2017, 13:03

Super, dawaj znać jak się sytuacja ruszy, jak to wygląda, co się zrobiło i może za ile? Jak ktoś będzie szukał w przyszłości, to mu się na pewno takie informacje przydadzą i to z pierwszej ręki
bask
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak rozkodować radio w samochodzie Renault?
    Bardzo często podczas chwilowej utraty zasilania radio w samochodach marki Renault jak i Dacii będzie wymagało wpisania kodu do jego uruchomienia. Problem ten może się pojawić np. po chwilowym odłączeniu akumulatora bez podtrzymania ...
    NISSAN NV200 LONDON TAXI
    Nissan przedstawił śmiałą, przyszłościową wizję londyńskiej taksówki - model NV200 London Taxi - skierowaną do 300 tysięcy codziennych użytkowników tego środka transportu. NV200 London Taxi emituje zdecydowaniem ...

05 Gru 2021, 16:00

Ja korzystam z usług (reklama) i jestem bardzo zadowolona ;) Zdecydowanie firma warto polecanie, bardzo miła obsługa, super wykonana usługa, pełen profesjonalizm ;)
Emila
Nowicjusz

03 Sty 2022, 09:28

Szczerze? Mam nadzieję, że naprawa turbosprężarek to podstawa, jeśli chodzi o działanie zakładów mechanicznych.
arturprezniak
Obserwowany

03 Sty 2022, 23:14

Odnośnie centralnego smarowania w ciężarówkach to sprawa raczej przechodzi do lamusa. Wszystko sprawa ekologii. Ponoć od któregoś roku produkcji nie mogą mieć centralnego smarowania. Jeżeli w oryginale pojazd nie miał to na zachodzie to raczej może nie przejść, zamontowanie samemu.
zygzyg
Nowicjusz

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 0- 0-1999
Auto: Jeep Compass
Silnik: 1.4 Multiair 170 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2019