Centralne smarowanie - samochody ciężarowe

Centralne smarowanie - samochody ciężarowe

06 Mar 2017, 01:19

I jeszcze jedno pytanie z mojej strony, centralne smarowanie w samochodach ciężarowych, warto się brać za takie modyfikacje? Kto się bawił, jak to wyszło cenowo, Waszym zdaniem się opłaca? I jak ktoś się jeszcze może zna - jak to wygląda w maszynach rolniczych?
piegus
Początkujący

Auto: fiat

Re: Centralne smarowanie - samochody ciężarowe

06 Mar 2017, 15:43

Z tego co słyszałem - warto sprawdzić. Podobno się opłaca, ale to już zależy konkretnie co za ile, od detali. Skontaktuj sie z jakaś firmą która sie tym zajmuje, one Ci na 100% więcej powiedzą, przedstawią konkrety. Wiem, że czymś takim, w przypadku samochodów użytkowych, zajmuje się chyba gacol
bask
Początkujący

Auto: Opel

13 Mar 2017, 00:13

Super, na 100% się z nimi skontaktuje w najbliższym czasie! A Ty tę firmę znasz, ze o nich wspominasz, w sensie - to dobry wybór bedzie, czy po prostu wiesz, ze są? :P
piegus
Początkujący

13 Mar 2017, 15:51

Wiesz, o ile nazwy nie pomyliłęm, ale raczej nie. Robili coś takiego u mojego kuzyna. jak chcesz, to mogę smsa napisać i zapytać czy zadowolony jest i czy ogólnie firma warta uwagi?
bask
Początkujący

17 Mar 2017, 16:29

Super, dziękuję! Tydzień miałem dosć zabiegany, jeszcze nie ruszyłem tematu tak, jak chciałem, ale sprawdziłem co mają, poszukałem opinii w necie i się utwierdziłem, ze warto ich sprawdzić. Teraz tylko pisać, dzwonić, ale to już w przyszłym tygodniu
piegus
Początkujący

11 Sie 2017, 14:03

Super, dawaj znać jak się sytuacja ruszy, jak to wygląda, co się zrobiło i może za ile? Jak ktoś będzie szukał w przyszłości, to mu się na pewno takie informacje przydadzą i to z pierwszej ręki
bask
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota 2000GT 1967 rok Toyota 2000GT 1967 rok
    Sportowa Toyota 2000GT to łakomy kąsek dla kolekcjonerów. Obecnie jest to najcenniejsza i najbardziej pożądana Toyota w historii marki. Pierwszy raz pojawiła się na targach w 1965 roku, gdzie spotkała się z dużym entuzjazmem. ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•