Centralny zamek - nie zamyka tylnych drzwi

18 Mar 2020, 10:30

Witam u mnie centralny zamek nie zamyka drzwi tylnych lewych i przestało mrugać światło przy zamknięciu!? Ktoś coś poradzi?
roman7893
Nowicjusz

18 Mar 2020, 11:30

roman7893 napisał(a):u mnie centralny zamek nie zamyka drzwi tylnych lewych
Sprawdź wiązkę kabli w drzwiach czy nie jest przerwana.
roman7893 napisał(a):przestało mrugać światło przy zamknięciu!?
Które światło? Chodzi ci o światła które mrugają przy włączaniu alarmu i zamykaniu auta? Czy nie zapala się światło we wnętrzu jak otwierasz te tylne drzwi?

Napisz jeszcze jakie to jest dokładnie auto i czy centralny zamek jest tam oryginalny? Zawsze trzeba podawać informacje na temat samochodu w którym jest problem bo to znacznie ułatwia odpowiedzi.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

18 Mar 2020, 12:06

Ford C-Max mk2 światło przestało mrugać przy zamykaniu auta a jak otwieram to mruga!
roman7893
Nowicjusz

18 Mar 2020, 12:09

Co do zamka to jest orginalny! Ostatnio wymieniałem bezpiecznik od zapalniczki i teraz działa a do tego momentu wszystko było ok? Sprawdzałem inne bezpieczniki są ok ale może przy tym sprawdzaniu coś go sieklo ?
roman7893
Nowicjusz

18 Mar 2020, 12:15

Dziś sprawdzę jeszcze bezpieczniki od centralnego i od drzwi ale coś mi mówi że chyba będzie ok? Myślałem aby jutro podjechać tu u mnie są dobre spece aby sprawdzili i mówią co jest i jaki koszt i dopiero decydujesz czy mają robić! Niemam zabardzo czasu aby w nim ci dzień majsterkować bo też nim jeżdżę!
roman7893
Nowicjusz

18 Mar 2020, 18:03

:roll: pominąłem jeden bezpiecznik w module drzwi życie! Zamykam temat!
roman7893
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator momentu obrotowego
    Jednostką stosowaną w samochodach do określenia momentu obrotowego jest Nm (niutonometr). Moment obrotowy zaś jest podstawowym parametrem, który charakteryzuje osiągi silnika spalinowego.
    Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać