Charakterystyka zewnetrzna silnika

Charakterystyka zewnetrzna silnika

26 Lis 2008, 20:59

Witam, uczę się w Technikum Mechanicznym i na lekcji podwozi i nadwozi dostalem prace zaliczeniowa na temat charakterystyki zewnętrznej silnika, wyznaczania charakterystyki trakcyjnej itp... Tutaj pojawia sie moj problem, dostalem przykladowe obliczenia dla Forda Skorpiona 2.5 TD, mam wszystkie wzory i dane ale nie umiem czasem podstawic danych do wzoru (

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Tutaj znajdują sie te przykladowe obliczenia) Mam prosbe, czy moglby mi ktos powiedziec czym na przyklad we wzorze na moc jest nx albo we wzorze na moment nz... Z Gory dziekuje
Myszkull
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel powraca do sportu samochodowego Opel powraca do sportu samochodowego
    Marka Opel powraca do sportu samochodowego, w tym także – z nowym modelem Opel ADAM – do rajdów samochodowych w ramach międzynarodowego programu oraz na tor z nową Astrą OPC w programie ograniczonym do ...
    Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka? Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zamontować fotelik dla dziecka. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Poświęcamy czas i energię, by naszym pociechom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005