Chce sprzedac ale nie wiem co z ubezpieczeniem

chce sprzedac ale nie wiem co z ubezpieczeniem

31 Paź 2007, 13:48

Witam.
Kilka dni temu kupilem samochod. Ubezpieczylem go ale zaplacilem tylko za pol roku. Niestety musze go pilnie sprzedac z powodu wyjazdu za granice. Czy istnieje mozliwosc zrezygnowania z ubezpieczenia bez drugiej raty? czy moge sprzedac samochod jesli nie jest przerejestrowany na mnie? cCo musze zrobic po sprzedaniu auta? Z gory dzieki za pomoc.
kukurukaja
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...
    [D] Croma II 1,9 / Accord VII 2,2 / 6 I 2,0 / Passat B6 2,0 [D] Croma II 1,9 / Accord VII 2,2 / 6 I 2,0 / Passat B6 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Croma II 1,9 Multijet - 150KM - Honda ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light