Chcę zbyć Peugeot 106 LPG

Chcę zbyć Peugeot 106 LPG

13 Sie 2018, 23:41

Posiadam Peugeot 106 (1.4 LPG 75KM) 8V w stanie wizualnym bdb:
*karoseria bez rdzy, progi całe :ok:
*nowe opony
*lakierowany 1,5 roku temu
*wnętrze fotele skóra
*belka po regeneracji
*nowe tarcze, klocki, drążki, mocowania stabilizatora
*remont silnika: wszystkie uszczelki, pierścienie, zawory
*wymienione sprzęgło
*zalewany: benzyna 98 i olej 5w30 motula
*nowy zawór zewnętrzny LPG
*radio CD

Z mankementów:
*wyszedł pt (przechodzi) i oc
*rocznik 1992 (oc 260zł)
*akumulator słaby (zalecam żelowy)
*dziurawy zbiorniczek płynu hamulcowego (ucieka i zapowietrzone)
*automatyczne dogrzewanie (ssanie), niektórych mogą dziwić po starcie przez 2min obroty 1200rpm (szczęśliwie nie falują)
*pompka od 206
*wydech od 125

Oddam pasjonatowi za 1600.
Możliwa opcja bez nowych kół i bez radio CD, za 1250.
Mi taniej "darmową" komunikacją, auto jak stoi to nie zyskuje, stąd cena. Brzmienie bezcenne.
Oglądanie w Poznaniu. Telefon poniżej, lub list na PW. :yes:

Bardzo proszę Panów Moderatorów o poprawienie (edytowanie) jeżeli zauważą jakiekolwiek błędy
88O 85 cztery 31 dwa.
Zapraszam.
Złoty89
Nowicjusz

0

Re: Chcę zbyć Peugeot 106 LPG

14 Sie 2018, 07:42

W tym tkwi chyba największy mankament Twojego auta: [link wygasł]
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna
0

14 Sie 2018, 10:53

Nigoko nie karano za brak, gdy auto stoi. Druga rata jest nieopłacona, także można opłacić, potem ruszyć, po zrobieniu zbiorniczka, a potem wyp i ubez tam gdzie będzie odpowiednio, dla przyszłego właściciela. Nie trafiłeś.
88O 85 cztery 31 dwa.
Zapraszam.
Złoty89
Nowicjusz

0

14 Sie 2018, 10:59

Myślisz że komuś się będzie chciało bawić w płacenie zaległej raty, łatanie zbiornika płynu hamulcowego (sic! przecież tym nie powinno się jeździć!) i inne w aucie za tysiaka? Nigdy tego nie sprzedasz.

Oddaj do handlarza za połowę kwoty i tyle. Szkoda zachodu.
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
0

14 Sie 2018, 11:18

No toż tak mentalność Polaka chcieli by auto za wypłatę w które wsiadasz i jedziesz i nic nie dokładasz :lol:
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę
0

14 Sie 2018, 11:19

Bo tak jest. Znajdą na miejscu 100 wad i nie kupią, a autor tylko straci czas i nerwy.

Poza tym to auto nawet za jedną wypłatę nie jest, a raczej pół :P
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Rok produkcji: 1999
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości
    Toyota rozpoczęła kolejny etap testowania technologii łączenia samochodów w chmurze, która umożliwi automatyczną wymianę danych między samochodami i urządzeniami infrastruktury drogowej, aby zapobiegać wypadkom. ...
    Kłopoty z oświetleniem – jak sprawdzić stan oświetlenia? Kłopoty z oświetleniem – jak sprawdzić stan oświetlenia?
    Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami każdy pojazd, który został dopuszczony do ruchu musi mieć sprawne oświetlenie. Dotyczy to wszystkich świateł zamontowanych w samochodzie. Jeżeli podczas kontroli drogowej ...

• Re: Chcę zbyć Peugeot 106 LPG

14 Sie 2018, 12:09

Zasadniczo, ja wiem ile to auto jest warte. Chcę je oddać po kosztach, bo chcę mu przedłużyć żywot, jest ładne. Dlatego dla pasjonata za 1600, albo w opcji bez nowych kół i bez radio CD za 1250. To jest auto na zloty, ja już nie jeżdżę (komunikacją po mieście).
    Ja wiem, że można je sprzedać drożej, stąd pewnie dla mnie propozycja oddania po cenie złomu, by skup mógł znaleźć nabywcę po 2500.
    Możliwość obejrzenia w Poznaniu, dziś i jutro, dzwonimy, dogadujemy, oglądamy, spisujemy i cieszymy.
    Zapraszam.
    88O 85 cztery 31 dwa.
    Zapraszam.
    Złoty89
    Nowicjusz

0

14 Sie 2018, 12:19

Złoty89 napisał(a):Druga rata jest nieopłacona

No to bądź precyzyjny - polisa jest ważna, tylko składka jest nieopłacona.
    Chyba, że ważność tej nieopłaconej też już się skończyła - w takim wypadku radzę poczytać o wirtualnym policjancie UFG :ok:
    łysy
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
    Prawo jazdy od: 12 09 2001
    Auto: VW Golf VII
    Silnik: 1.4 TSI 150KM
    0

14 Sie 2018, 15:46

łysy napisał(a):No to bądź precyzyjny - polisa jest ważna, tylko składka jest nieopłacona.
    Chyba, że ważność tej nieopłaconej też już się skończyła - w takim wypadku radzę poczytać o wirtualnym policjancie UFG :ok:

Tylko co to ma zaznaczenie dla nowego nabywcy ??? Kupujesz, umowę podpisujesz i zawierasz nową polisę. UFG albo ubezpieczyciel ma roszczenia do byłego właściciela auta.

Złoty89 napisał(a):Nigoko nie karano za brak, gdy auto stoi.

Nie pisz takich głupot bo nikt od Ciebie nie kupi auta gdyż na miejscu może się okazać że nie ma jednego koła a Ty zgodnie z tokiem rozumowania powiesz "co tam jedno koło mamy jeszcze trzy"...
    szybki
    Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
    Auto: Toyota
    Typ: Sport/Coupe
    Ostrzeżenia: 1
    0

14 Sie 2018, 18:47

Panie szybki, Pan jesteś za szybki.
    Widziałeś Pan zdjęcia? Są realne i przedstawiają pojazd w aktualnym stanie. Polisa przechodzi (dlatego cena jest taka atrakcyjna). Widzę, dużo handlarzy jest zainteresowanych. Ciekawe dlaczego? (:
    Panie szybki, sprzedam Panu.
    88O 85 cztery 31 dwa.
    Zapraszam.
    Złoty89
    Nowicjusz

0

14 Sie 2018, 20:49

Złoty89 napisał(a):Panie szybki, Pan jesteś za szybki.
    Widziałeś Pan zdjęcia? Są realne i przedstawiają pojazd w aktualnym stanie. Polisa przechodzi (dlatego cena jest taka atrakcyjna). Widzę, dużo handlarzy jest zainteresowanych. Ciekawe dlaczego? (:
    Panie szybki, sprzedam Panu.

Tia jestem za szybki ... :D

Nie ma takiego czegoś jak brak kary za "stanie" auta więc jeżeli umowy nie rozwiążesz to może stać i stać a i tak obowiązuje Cię ubezpieczenie ewentualnie jak wygaśnie Ci polisa to bulisz karę do funduszu. Ta sytuacja od czasu do czasu wykorzystywana przez mini cwaniaków ... czyli osiedlowy powiadamiacz zauważa że od kilku lat stoi auto niczyje... znajomy policjant za flaszkę sprawdza czyje jest to auto i okazuje się że z sąsiedniego bloku. Więc cwaniaczek idzie pod wskazany adres o oznajmia że wiał wiatr i Twoje auto uszkodziło jego auto i chce kilka stówek odszkodowania... oczywiście możesz fikać ale jeżeli zgłosi to na policję i do ubezpieczyciela to i tak masz koszty x10.

Co do samego zakupu to kupujący opłaca drugą ratę w momencie zakupu auta i jeżeli okazałoby się że połowa tej raty jest jeszcze po Twojej stronie to i tak ubezpieczyciel Ciebie gania.
    Jeżeli okazałoby się że ktoś po zapłacie drugiej raty stwierdzi że ma większe zniżki to może na drugi dzień złożyć wypowiedzenie umowy i zawrzeć nową tam gdzie chce a kaska będzie mu zwrócona. I tyle tej wielkiej zawiłości ubezpieczeniowej :ok:
    szybki
    Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
    Auto: Toyota
    Typ: Sport/Coupe
    Ostrzeżenia: 1
    0

14 Sie 2018, 21:06

druga rata to jest problem właściciela który jej nie opłacił, nowy nabywca może i tak zrezygnować z OC w tej firmie i zawrzeć nową polisę w innym towarzystwie, za drugą ratę będą ścigać poprzedniego właściciela.

Złoty89 wystaw to na otomoto/olx , przyjedzie ukrainiec , zapłaci i się targował nie będzie, na forach to więcej komentarzy malkontentów i tak tu nikt nie kupuje, a jak Ci wyliczą co jest do zrobienia przy aucie to się okaże że musiałbyś jeszcze komuś dopłacić żeby to wziął :lol: ja na forach sporadycznie coś wystawiam
    andrewb25
    Aktywny

Miejscowość: małopolskie
    0

14 Sie 2018, 22:30

Andrew, napisałem to w trzecim poście, ale za radę dziękuję.
    Szybki, ciągłość jest. Ktoś ma smaczek na pomysł z wiatrem? Elokwentny też może trafić na chmurę. Nie sądzisz, że robiąc komuś problem, czynisz swoje życie mniej spokojnym?
    Oczywiście, należy prostować "krzywe druty", ale ja nie z tych.
    88O 85 cztery 31 dwa.
    Zapraszam.
    Złoty89
    Nowicjusz

0

15 Sie 2018, 07:57

To może jeszcze "przypniemy" ten temat by całe forum widziało tę sprzedaż?

Czy administracja kpi sobie z działu "Jakie auto kupić?", czy może to "podwójne standardy i robi się reklamę dla kolegi, na najaktywniejszej części forum". Przecież jest dział "sprzedam auto".
    m.: celica turbo za 10k, czekamy...
    voidcall
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 07 03 2007
    Przebieg/rok: 5tys. km
    Auto: Focus MK1 FL
    Silnik: 1.6 100KM
    Rok produkcji: 2003