Chciał bym zasięgnąć waszych opinnie na temat Opla Omegi 2FL

Chciał bym zasięgnąć waszych opinnie na temat Opla Omegi 2FL

27 Sie 2012, 15:55

Witam serdecznie ;)
Chciał bym zapytać się Was co sądzicie na temat Opla Omegi 2FL Caravan 3.0 + gaz.
Czy Jest sens szukania tego samochodu z tym silnikiem ? Czy zwrócić uwagę na inny silnik?
Diesla nie chce gdyż jest nie rentowny. Ceny są zbliżone do paliwa. A gaz to gaz ;)
Jakie są jego wady, zalety (jedna z nich to cena części ;) ) ?
Na co zwracać uwagę ?
Samochód będzie mi służył do przemieszczania się Polska - Holadnia...
Wcześniej zastanawiałem się na BMW e39 Touring 2.8 + gaz jeszcze wcześniej Mercedes W124 kombi... między czasie był również VW T4 Caravella. (gdyż jest piękny ^^ ) Nawet straszne Vito...
Na auto chce przeznaczyć do 20 tyś zł.
Czy mogli byście mi coś doradzić polecić ? ;)
Pozdrawiam strasznie nie zdecydowany ;) :wink:
carloos123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 01 2007
Auto: Astra F kombi 1.4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Legalizacja butli LPG Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009