Chciałbym poznać waszą opinie

Chciałbym poznać waszą opinie

15 Cze 2007, 21:43

Witam ... Mam 21 lat zamierzam kupić swoj pierwszy samochod .. prawo jazdy mam od 3 lat zdazylem juz wyjezdzic pareset tysiecy kilometrow poniewaz bylem kierowca swego czasu .. jezdzilem juz roznymi aukami .. takimi o pojemnosci 0.7 jak i 5 litrow o roznej mocy itp itd .. na pierwsze autko mam przeznaczone 15 tysiecy złotych .. inetresuja mnie tylko dwa samochody Renault Megane 1.8 sport coupe (pojemnosc silnika moze sie zmienic nie stanowi to wiekszej roznicy) i Fiata Coupe 2,0 najbardziej popularna wersja ... chcialbym abyscie mi cos podpowiedzieli na temat tych dwoch autek jezeli jest taka mozliwosc i ktory waszym zdaniem jest lepszy na ten pierwszy wymarzony samochodzik .. pozdrawiam Szymon z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi
AfterParty
maxjr1
Nowicjusz

Miejscowość: poznań

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.
    Audi A3 e-tron ma 204KM i zużywa zaledwie 1,5l na 100 km Audi A3 e-tron ma 204KM i zużywa zaledwie 1,5l na 100 km
    Audi prowadzi intensywne prace nad elektryfikacją napędu przy pomocy hybrydowej techniki plug-in. Na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, producent zaprezentuje Audi A3 e-tron. Moc systemowa samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI