Chevrolet Camaro - ile może kosztować utrzymanie?

Chevrolet Camaro - ile może kosztować utrzymanie?

16 Lut 2009, 22:27

Jak myślicie, ile moze kosztowac utrzymanie takiego auta:
[link wygasł]

Chodzi mi o czesci, serwis itp. Czy jest awaryjne skoro takie stare? Poprosze o duzo informacji i opini bo powaznie sie nad nim zastanawiam :D Bo OC+AC 2250zł wiec tragedii nie ma a auto mi się mega podoba :D:D:D
bladesss
Nowicjusz

Re: Chevrolet Camaro - ile może kosztować utrzymanie?

18 Lut 2009, 13:07

Sam wygląd to nie wszystko,masz duuuużo kasiury to możesz kupować w ciemno!Ja bym nie kupił, czy mam kasiurę czy nie mam?Może i mam dużo ale nie kupiłbym bo konkurencję ta bryka ma taką że Hej!!!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

18 Lut 2009, 15:39

ok, dzieki. Taki mój chwilowy skok świra we łbie.. :) Pozostanę jednak przy A3... :) Ale to nie zmienia faktu że te Camaro jest zaj....te i ten dźwięk V8... :twisted:
bladesss
Nowicjusz

19 Lut 2009, 22:15

Bladesss musialbys jeżdzić tylko dookoła dustrybutora z lufa włozoną do wlewu i paliwem na maksa lanym.Samochod jest taki jak mowisz ale wiesz Yankesi jak juz zrobia cos to na to szejkow arabskich nie jest stac, no i teraz widzisz jakie przez to problemy mają,bankrutuja idą na dno i ciągną nas wszystkich!Audi A3?No,to to jest bryczka! :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.

•