Chevrolet Cruze bądź inne alternatywy

Chevrolet Cruze bądź inne alternatywy

04 Wrz 2019, 15:46

Witam. Szukając samochodu natrafiłem na ogłoszenie z Chevroletem Cruze. Zaciekawiła mnie ta oferta -> https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet ... b4f4d00694 Co prawda auto lekko uszkodzone, jednak moim zdaniem nie wygląda to zbyt groźnie. Co o tym myślicie? Jest sens w ogóle zawracać sobie głowę tym autem, czy lepiej odpuścić?

Ewentualnie polecacie coś w podobnym przedziale cenowym? Pozdrawiam i dzięki za pomoc :)
xMarioX
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Chevrolet Cruze bądź inne alternatywy

04 Wrz 2019, 21:53

Jeżeli przebieg jest do potwierdzenia to warto. Auto całkiem spoko, wiadomo można doszukiwać się tandeciarstwa ale ogólnie ja miałem i nie czepiałem się niczego
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

05 Wrz 2019, 06:48

Ja z kolei jak jechalem oglądać, bo na zdjęciach spoko wyglądał a rocznik, cena i przebieg były super, miałem po tylko jedna konkluzje, że za darmo bym go nie wziął i nigdy nie pojadę juz sprawdzac żadnego Chevroleta.
A tu jeszcze jest uszkodzony.
tomekdk
Stały forumowicz

Miejscowość: Dania
Auto: Civic VIII, C4 II, C5 III

05 Wrz 2019, 07:20

xMarioX napisał(a):Co o tym myślicie? Jest sens w ogóle zawracać sobie głowę tym autem, czy lepiej odpuścić?

Auto jak auto takie do pojechania z punktu a do b. Psujactwo na poziomie opla więc tragedyjki nie ma. Co do zakupu uszkodzonego to po zrobieniu pewnie wyjdzie trochę taniej ale zawsze masz prawdopodobieństwo że będą jakieś dodatkowe koszty no i uzależnienie od blacharzy. Do tego jeszcze aspekt przygłupów Januszy bo jeżeli wg vinu szkoda będzie gdzieś wychodzić w systemach w pl (nie musi ale może skoro auto jest zarejestrowane) to będą Ci wmawiać że jeździsz niebezpiecznym autem a mikrony będą 100% dowodem więc też będziesz musiał zejść z ceny. A taka szkoda w/g oficjalnych wycen mogła sporo kosztować.

Ogólnie jak nie masz daleko i możesz podjechać z mechanikiem/ blacharzem to zobacz może coś z tego wyjdzie.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jeszcze bardziej zwrotne: zawieszenie - Audi RS 6 Avant Jeszcze bardziej zwrotne: zawieszenie - Audi RS 6 Avant
    Zarówno przednia, jak i tylna oś nowego Audi RS 6 Avant to konstrukcje pięciowahaczowe, osobno pochłaniające siły wzdłużne i poprzeczne. Połączenia i ramy pomocnicze wykonane są głównie z aluminium. Rozstaw ...
    Największy na świecie salon Audi w Dubaju Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...

•