Chevrolet Kalos - wnętrze auta i dziwny element do identyfikacji

17 Lut 2021, 22:25

Hej. Kupiłam wczoraj auto i chciałam zapytać co to zaznaczone w załączniku jest? :D

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

angelika123m
Obserwowany

18 Lut 2021, 12:36

Powyżej masz regulację lusterek. Ten otwór to nie wiem hm... jakiś schowek na dowód, kartę? Zaświeć do środka i zobacz co tam jest :)

Z ciekawości sprawdziłem instrukcję od Kalosa i Aveo i nic na ten temat nie ma ale widać że było to oryginalnie montowane.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12

19 Lut 2021, 11:42

Jest to schowek na kartę. Użyteczny, jeżeli np. chcemy zapłacić za przejazd autostradą, przez most, w McDonaldzie :) itd Chcąc zapłacić z samochodu nie trzeba jej szukać w portfelu, w schowku, kieszeni itd, tylko jest pod ręką.
Dla pewności zaświeć do środka - powinno tam być pusto, a karta po włożeniu powinna wystawać jakiś centymetr, żeby można ją było złapać dwoma palcami.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1188
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model AA – pierwszy samochód Toyoty powstał 85 lat temu
    Toyota AA, pierwszy model w historii największej japońskiej marki, jest starsza od samej firmy. Dokładnie o rok starsza. Kiichirō Toyoda uruchomił linię produkcyjną swojego pierwszego samochodu dokładnie w kwietniu 1936 roku. ...
    Skoda Roomster Fresh - seria limitowana
    Dzięki nowej wersji, Skoda Roomster stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla rodzin czy osób poszukujących funkcjonalnego i pakownego auta. Skoda Roomster ze względu na swoje rozmiary i funkcjonalność jest z natury ...

•