Chiptuning w Koszalinie

Chiptuning w Koszalinie

27 Cze 2019, 13:51

Potrzebuję wykonać chiptuning w Koszalinie, możecie mi polecić kogoś sprawdzonego? Zależy mi na jak najwyższej jakości usługi a nie uszkodzeniu silnika.
Franek78
Nowicjusz

Auto: audi

Re: Chiptuning w Koszalinie

27 Cze 2019, 13:59

Moja sugestia jest taka żebyś nie skupiał się tylko na Koszalinie. Taką modyfikację robisz raz więc warto tu poszukać naprawdę sprawdzonego warsztatu i pojechać nawet i 100km i więcej żeby cieszyć się później z jazdy.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

Re: Chiptuning w Koszalinie

10 Lip 2019, 15:21

Polecam zdecydowanie jeżeli chodzi o Koszalin firmę entrum Elektroniki Samochodowej i Chiptuningu. Bardzo profesjonalne podejście, świetnie wyposażony warsztat. Nic dodać nic ująć. Myślę, że jak do nich pojedziesz to rozwieją twoje wszelkie wątpliwości co do tuning.
kosekk77
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC Convertible - czyli model ze zdejmowanym dachem Lexus LC Convertible - czyli model ze zdejmowanym dachem
    Coraz więcej wskazuje na to, że Lexus LC ze zdejmowanym dachem faktycznie wyjedzie na drogi. Dobre wieści w tej sprawie płyną do nas z Australii. Spodziewany debiutu Lexusa LC Convertible rozbudził również plotki na ...
    Honda NSX 2015 - druga generacja Honda NSX 2015 - druga generacja
    W 2015 roku do gry powróciła Honda NSX, którą można było oglądać na Tokyo Motor Show w wersji produkcyjnej. Druga generacja NSX otrzymała lekkie nadwozie i nowy, montowany wzdłużnie, 3,5-litrowy silnik V6 twin ...

•