Chrysler 300C na ciepłym spadają obroty

03 Lis 2020, 21:58

Witam, pacjent chrysler 300C 3.5L 2006r, mam problem z obrotami na ciepłym silniku, na gazie i na benzynie go szarpie, na gazie gorzej, co mu dolega? Czy zmiana sondy coś pomoże? Mam też wypadanie zapłonu na 6 cylindrze, czy ma to jakieś powiązanie?
turboMILOSZ
Obserwowany

• 07 Lis 2020, 21:19

turboMILOSZ napisał(a):Mam też wypadanie zapłonu na 6 cylindrze, czy ma to jakieś powiązanie?
    To może być główna przyczyna i tu ja bym zaczął od wymiany świec i kabli WN. Po tym zabiegu sprawdził co się zmieniło. Jeżeli talk jak napisałeś na LPG i benzynie jest tak samo to trzeba zacząć od układu zapłonowego bo zasilanie paliwem raczej będzie ok w obu przypadkach.
    Rokiko
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skąd się biorą zniżki na OC?
    Skąd się biorą zniżki na OC? Zakres OC jest dokładnie taki sam w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Nieco inne mogą być natomiast zniżki na OC przyznawane przez konkretnych ubezpieczycieli. Ci rządzą się swoimi prawami ...
    Nie pal za kierownicą!
    Do nałogowego palenia papierosów wciąż przyznaje się blisko co czwarta osoba dorosła w Polsce (24%)(1). Wielu kierowcom zdarza się robić to również podczas prowadzenia samochodu. Szkodzi to nie tylko zdrowiu ...

•