Chrysler grand voyager jaka instalacja

chrysler grand voyager jaka instalacja

21 Wrz 2011, 21:04

Witam!
Mam problem,a mianowicie.Zakupiłem wczoraj voyager wersje grand z silnikiem 3,3 v6 i chciałem do niego założyć lpg.Tylko nie wiem jaką bo co zadzwonię do jakiegokolwiek warsztatu to od razu wyskakują z instalacją sekwencyjną brc za 4200, a słyszałm że na tanszej też można śmigać.moje pytanie to jaką instalacje założyć do takiego autka?
Mosqito27
Obserwowany

Auto: chrysler voyager grand

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Focus mk2 ST / Civic Type VII R / Megane II RS / Golf V GTI [C] Focus mk2 ST / Civic Type VII R / Megane II RS / Golf V GTI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hot hatch segmentu C - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Focus mk2 2,5 ST - 225KM - Honda Civic VII 2,0 Type R - 200KM ...
    Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć? Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć?
    Produkcja opon to oddzielna gałąź przemysłu samochodowego, przeżywająca dynamiczny rozwój, spowodowany zwiększeniem się wymagań wobec ogumienia. Trafiające do produkcji samochody oferują coraz to lepsze osiągi i posiadają ...

•  
    • BMW E34, PRODRIVE
      Audi S7 Sportback, tył
      Autosacrum 2006
      Silnik Ferrari 458 Italia