Chrysler grand voyager - Problem z modułem sterowania drzwi

Chrysler grand voyager - Problem z modułem sterowania drzwi

31 Sty 2013, 17:27

Witma, jestem posiadaczem Chrysler grand voyager limited 3.3L 2001r. i mam problem z lewymi drzwiami pasażera.
Drzwi po otwarciu elektrycznie zamiast się otwierać zamykają się chociaż zamek otwiera się normalnie tak jak ma być i na odwrót jak są owarte zamiast się zamknąć dalej się otwierają . Stało się tak kiedy odkręciłem silnik napędzający drzwi i wydaje mi się , że jest to wina modułu sterujacego drzwi.
Proszę o jakieś rozwiązanie mojego problemu.
A jeśli jest to wina modułu to czy moge go wymienić na moduł z innym softwarem ?

Z góry wielkie dzięki.
bartek321
Obserwowany

Auto: Chrysler grand voyager limited
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika
    Niezależnie od oferowanych w sprzedaży modeli, Audi pracuje nad wieloma nowatorskimi samochodami koncepcyjnymi. Każda koncepcja pociąga za sobą odpowiednio dopasowane rozwiązanie napędu quattro. W modelach kompaktowych A3, ...
    Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...

•  
    • Lotus Elise
      Salon Volvo w Gällivare
      Chrysler Imperial, wnętrze
      Hyundai IONIQ Hybrid, tył