Chrysler Pacyfica jako mało popularne auto?

Chrysler Pacyfica jako mało popularne auto?

17 Lip 2018, 11:37

Witam, rozglądam się za jakimś mało popularnym autem najlepiej do 20 tys, max do 25 z silnikiem benzynowym znoszącym LPG
Moją uwagę przykuł Chrysler Pacyfica, lecz niestety bardzo mało informacji udało mi się o nim znaleźć, a większość jest z 10 lat wstecz
Może ktoś posiadał bądź posiada takie auto i mógłbym powiedzieć jakie są jego koszta? Co ulega awarii? Czy są jakieś problemy trudne do rozwiązania? Czego unikać? Ogólnie coś o czym warto wiedzieć przed zakupem
Z chęcią również poznam inne propozycje w moim przedziale cenowym
Również patrzyłem na Lexusa is300, lecz niestety ciężki jest do znalezienia (tak wiem te dwa podane przeze mnie auta są całkiem inne lecz nie wiążę się z autami na długo i nie stanowi mi dużej różnicy czy będzie to sedan czy crossover, mam do tego luźne podejście)
Auto ma być ciekawe i mało spotykane na drogach ;)
rafal1730
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

Re: Chrysler Pacyfica jako mało popularne auto?

17 Lip 2018, 11:40

rafal1730 napisał(a):Również patrzyłem na Lexusa is300, lecz niestety ciężki jest do znalezienia

Nie jest ciężki do znalezienia. Owszem, mało ich i trzeba się kawałek przejechać, ale jak masz kasę to problemu ze znalezieniem nie będzie.
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

17 Lip 2018, 12:17

Większość jest w wersji sportcross co niestety niezbyt mi się podobna, ale gdyby coś fajnego się trafiło to nie wykluczam, chociaż obecnie bardziej jestem nastawiony na Pacyficę
rafal1730
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

17 Lip 2018, 18:03

Mm nice cars maja w ofercie dwa lexy is300 srebrnego i czarnego w sedanie, mieszcza sie w Twoim budżecie. Szukaj ich na fb.
meksyk69
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Auto: BMW e39
Silnik: 2.5i 192km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie dojechać na stok i z niego wrócić samochodem? Jak bezpiecznie dojechać na stok i z niego wrócić samochodem?
    Samochodem na narty - sezon narciarski trwa w najlepsze, a na stok wiele osób podróżuje własnym samochodem. Jak zapakować sprzęt i bezpiecznie dotrzeć na miejsce w zimowych warunkach? Kilka porad przygotowali ...
    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    Wygląda na to, że właściciele aut Toyoty to ludzie najbardziej lojalni. Przynajmniej wobec swoich samochodów. Portal iSeeCars.com, badający amerykański rynek samochodowy, opublikował listę 15 aut najczęściej posiadanych ...

•