Chrysler Pacyfica jako mało popularne auto?

17 Lip 2018, 11:37

Witam, rozglądam się za jakimś mało popularnym autem najlepiej do 20 tys, max do 25 z silnikiem benzynowym znoszącym LPG
Moją uwagę przykuł Chrysler Pacyfica, lecz niestety bardzo mało informacji udało mi się o nim znaleźć, a większość jest z 10 lat wstecz
Może ktoś posiadał bądź posiada takie auto i mógłbym powiedzieć jakie są jego koszta? Co ulega awarii? Czy są jakieś problemy trudne do rozwiązania? Czego unikać? Ogólnie coś o czym warto wiedzieć przed zakupem
Z chęcią również poznam inne propozycje w moim przedziale cenowym
Również patrzyłem na Lexusa is300, lecz niestety ciężki jest do znalezienia (tak wiem te dwa podane przeze mnie auta są całkiem inne lecz nie wiążę się z autami na długo i nie stanowi mi dużej różnicy czy będzie to sedan czy crossover, mam do tego luźne podejście)
Auto ma być ciekawe i mało spotykane na drogach ;)
rafal1730
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: Warszawa

17 Lip 2018, 11:40

rafal1730 napisał(a):Również patrzyłem na Lexusa is300, lecz niestety ciężki jest do znalezienia


Nie jest ciężki do znalezienia. Owszem, mało ich i trzeba się kawałek przejechać, ale jak masz kasę to problemu ze znalezieniem nie będzie.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

17 Lip 2018, 12:17

Większość jest w wersji sportcross co niestety niezbyt mi się podobna, ale gdyby coś fajnego się trafiło to nie wykluczam, chociaż obecnie bardziej jestem nastawiony na Pacyficę
rafal1730
Początkujący
 
Posty: 54
Miejscowość: Warszawa

17 Lip 2018, 18:03

Mm nice cars maja w ofercie dwa lexy is300 srebrnego i czarnego w sedanie, mieszcza sie w Twoim budżecie. Szukaj ich na fb.
meksyk69
Nowicjusz
 
Posty: 47
Zdjęcia: 0
Auto: BMW e39
Silnik: 2.5i 192km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001