Chrysler...

Chrysler...

29 Cze 2013, 10:45

Witam piszę tutaj moze wiecej osob mi pomoze :) otoz w moim chryslerze le baronie z 1988 roku nikt w miescie nie moze go podłączyc do komputera i nie wiadomo czemu tyle pali
AZ 40 litrów na 100 km ! znalazłem metode kluczykowania i wyszlo mi ze samochod ma błędy
23 Czujnik temperatury powietrza wlotowego może być uszkodzony.
24 Czujnik położenia przepustnicy poza zakresem.
27 Obwód wtryskiwacza nie przełącza się gdy jest to wymagane.
I znowu jade do "mechanikow" w miescie niby najlepszy i on mnie sie pyta gdzie jest czujnik temperatury powiertza .. więc wiem ze nie mam co liczyć na pomoc takich idiotów,może jednak ktos w internecie mi wytlumaczy co mam zrobic i jak bo juz nie wiem jak inaczej mam go naprawic...
nie mam pojęcia gdzie jest czujnik przepustnicy,powietrza,jak również nie mam pojecia co to znaczy ze obwód wtryskiwacza nie przełącza sie gdy jest to wymagane,to juz jest glos rozpaczy z mojej strony więc prosze moze jest ktos w tym kraju kto mi pomoże :D
vajken
Nowicjusz

Auto: Chrysler Le Baron
Silnik: 2.2 turbo
Paliwo: Benzyna
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1988

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...
    Podłącz smartfona w swoim samochodzie - Opel ADAM Podłącz smartfona w swoim samochodzie - Opel ADAM
    ADAM to pierwszy samochód z całkowicie nowym system informacyjno-rozrywkowym firmy Opel, który nie tylko obsługuje smartfony, ale również zwiększa ich możliwości, a tym samym zapewnia jeszcze więcej w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005