Ciekawe auto do 10 000 tyś.

Ciekawe auto do 10 000 tyś.

10 Lis 2018, 23:00

Siemanko.
Za jakiś czas będę szykował się do sprzedaży swojego Seicento którym toczę się już prawie trzeci rok :o Zamierzam poszukać jakiegoś ciekawego pojazdu w okolicy 10 000 tyś.
Trasy jakie dziennie będę pokonywał to około 20 km po Warszawie i od czasu do czasu dłuższe trasy. Bardzo zależy mi aby auto dobrze współgrało z instalacją lpg a części nie były w wygórowanych cenach.
Auta za jakimi się rozglądałem to:
-Hyundai Coupe III 2.0
-Toyota Celica VII 1.8
-Seat Leon I 1.8
-Opel Astra G Bertone 1.8
-Seat Ibiza 1.8
-Toyota Corolla E12
Z tych samochodów najbardziej podoba mi się Hyundai Coupe a opinie ma dosyć dobre, nie wiem tylko jak z instalacją lpg w tym aucie.
Dodam że nie przeszkadza mi sztywne zawieszenie w aucie a nawet będzie to dla mnie zaleta.
Jeśli ktoś ma coś ciekawszego do polecenia to chętnie obejrzę każdą propozycje :)
duli28
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Ciekawe auto do 10 000 tyś.

10 Lis 2018, 23:47

Osobiście wybierał bym miedzy Celicą a Leonem ale...

Celica za ta kase moze byc juz mocno wyeksploatowana a z tego co powszechnie mozna wyczytac to moze juz generowac spore koszty napraw + bedzie starsza od Leona

Leon za 10tys powinien trafic sie 2002/2003 i byc w lepszym stanie
Raziel11
Aktywny

Zdjęcia: 6
Miejscowość: Wałbrzych
Prawo jazdy od: 21 03 2016
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Leon 1P
Silnik: 1.6 8V MPI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

11 Lis 2018, 09:04

Bertone ok, ale to nadal Astra, z tym że trudniej o zadbany egzemplarz i z racji bycia "coupe" lubi być katowana.
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Wczoraj, 00:30

To czy będzie to Opel czy inna marka mnie zbytnio nie interesuje. Chciałbym poprostu ciekawe auto a poza tymi które wymieniłem więcej nie przychodzi mi do głowy :sly:
Może ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje albo wypowie się na temat tych samochodów które mi się podobają :)
duli28
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Wczoraj, 07:40

może 406 coupe :) ? z silnikiem 2.0 pb nie wydrenuje Ci portfela a lpg współgra z nim bdb. Konstrukcyjnie to zwykłe 406, gorzej z nadwoziem, bo niektóre elementy mogą być trudne do zdobycia. Ale mimo wszystko polecam bo sam takim jeżdżę tyle, że z innym silnikiem.
z ciekawych aut to jest jeszcze honda prelude V gen
i jeszcze z ciekawych aut przychodzi mi do głowy citroen c4 3d
tomsal
Nowicjusz

Miejscowość: BTW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedź swoim torem i trzymaj się właściwego pasa Jedź swoim torem i trzymaj się właściwego pasa
    Niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach oraz przekraczanie linii wyznaczającej granice toru jazdy to tylko niektóre z bardzo niebezpiecznych nawyków kierowców, ...
    Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu
    Ekojazda to nowoczesny i oszczędny styl prowadzenia auta. Świadomy użytkownik samochodu mądrych wyborów dokonuje jeszcze przed ruszeniem z miejsca, m.in. poprzez dbałość o stan techniczny pojazdu. Warto być ekokierowcą, ...

•