Cieknie lekko olej prawdopodobnie z turbo.audi a4 ajm

Cieknie lekko olej prawdopodobnie z turbo.audi a4 ajm

10 Sie 2012, 21:18

mam taki problem poniewaz jak zostawie auto na asfalcie i odjade za 30 minut zostaje troche oleju na asfalcie po prawej stronie. Prawdopodobnie cieknie spod turbo miedzy czescia zimna a goraca. jak to naprawic i w czym moze byc problem? samochod nie traci na mocy itd.prosze o pomoc.

poczytałem troche i odkreciłem wąż co wychodzi z turbiny do filtra i jest w nim troche oleju. porobiłem zdjecia.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Spływ olejowy by tak zarzygał miedzy cześcią gorąca a zimną ? w rurze do filtra nie bylo tak ze olej kapał tylko jak wsadziłem palce to bylo troche tego oleju na nich. help :)
jarek882
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Audi a4 b5 1,9 tdi ajm 116km

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    700 tysięcy aut elektrycznych na koniec 2017 r. w UE 700 tysięcy aut elektrycznych na koniec 2017 r. w UE
    Ponad 200 tysięcy pojazdów elektrycznych zostanie zarejestrowanych w UE w 2017 r. Ogólna liczba aut z napędem elektrycznym poruszających się po drogach Starego Kontynentu może wynieść 700 tysięcy – prognozuje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light