Ciężka sprawa... auto do 2500zł

Re: Ciężka sprawa... auto do 2500zł

29 Lip 2011, 22:09

Czasami zdarzają sie okazje których trzeba umieć szukać ;) ja za 1400zł mam malucha w idealnym stanie,zero wkładu finansowego od pół roku,miesiąc temu przeszedł przegląd bez problemu,jeżdzi że aż miło ;)
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Ciężka sprawa... auto do 2500zł

01 Sie 2011, 19:29

RB10 to mój e-mail: Kubol91@gmail.com ja by kolega był tak miły i podesłał mi jakieś zdjęcia był bym zobowiązany.
barol91 tego widziałem [link wygasł] i jest napisane że 2,999 i nie do negocjacji a 2,500 to już max.
Forda probe nie komentuje... :lol:
a co do lanosa to ja dobrze wiem, że nie kupie za 2,500 żadnego i nawet o nim nie wspominałem...
w grę wchodzą te auta astra f, corsa b i punto I myślę, że da się wychaczyć coś "w miarę" za te pieniądze, nie musi być ideał byle mechanicznie sprawny, bez dziur w progach i podłodze, i żeby nie stwarzał zagrożenia (nie po dachowaniu, czy solidnym dzwonie) w końcu moja siostra będzie jeździć... 8)
Kubol91
Początkujący

Miejscowość: poland
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[K-VAN] Doblo I 1,6 / Partner I 1,6 / Kangoo I 1,6 / Caddy III 1,6 [K-VAN] Doblo I 1,6 / Partner I 1,6 / Kangoo I 1,6 / Caddy III 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - osobowy kombivan - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Doblo I 1,6 - 103KM - Peugeot Partner I 1,6 - 109KM - Renault Kangoo ...
    Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy? Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy?
    Czasami choroba może dawać podobne objawy jak upojenie alkoholem. Na przykład osoby chore na cukrzycę, w trakcie nagłego obniżenia poziomu cukru we krwi, tracą kontakt z otoczeniem, są osłabione, mają opóźnione reakcje. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      Subaru Impreza STI