Ciężki orzech do zgryzienia... jaie Auto do 12 tys

Ciężki orzech do zgryzienia... jaie Auto do 12 tys

01 Maj 2009, 13:23

Witam prosze o pomoc przy wyborze auta ...
bedzie to moje pierwsze autko w zyciu ... ale mialem przyjemnosc jezdzic okolo 30-stoma roznymi samochodami po okolo miesiacu kazdym w moim zyciu ..
chodzi o auto z zacieciem sportowym , ale i luksusowe oczywiscie na pewnym poziomie bo ogranicza nas tutaj cena .. przedewszystkim musi byc wygodne, i miec ow zaciecie...
ogolnie nie jezdze szybko bo po poznaniu nie da sie jezdzic szybko ale czasem jezdze w trase wiec dobrze by bylo gdyby na rasie dalo sie to rozbujac do jakichs przyzwoitych predkosci...
moim faworytem jest mercedes w124 sport coupe wersja 2 drzwiowa a co poradzili byscie mi Wy Forumowicze ... pozdrawiam serdecznie i dzieki z gory za wszystkie odpowiedzi
AfterParty
maxjr1
Nowicjusz

Miejscowość: poznań

01 Maj 2009, 18:17

Jeśli twoim faworytem jest Mercedes W 124 to spełni wszystkie twoje oczekiwania,konkurenta ja tutaj nie widzę,chcesz przecież samochód komfortowy ,benzynkę w dobrym stanie jest latwiej trafić jak diesla ale czasami lepiej jest trochę dołożyć i kupić egzemplarz w pięknym stanie,takie widuję często.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

01 Maj 2009, 18:30

e36 ?
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jarosław

01 Maj 2009, 23:15

BMW odpada przykro mi tak jak mam awers do sony ericsonow bo nokia jest najlepsza tak samo mam awers do bmw .. chociarz kiedys przeslo mi przez glowe e36 wlasnie w wersji 2 drzwiowej ... ale to napewno nie taki luksus jak merc ... przy mercu jednak trzeba sie liczyc na wydatki moze auto jest i trwale no ale nie oszukujmy sie zagazowac szkoda ... a pali nie malo :P ...
AfterParty
maxjr1
Nowicjusz

01 Maj 2009, 23:31

niepolecam w mercedesie gazu zwyklego jezdzze z kolega do pracy ma mercedesa 190 zeczy sie dzieja niesamowite strzela pryka obroty niechca zejsc naprawde bardzo narzeka na ten gaz ogolnie mercedesy nieluboa gazu z tego co slyszalem jezeli juz to tylko instalacja sekwencyjna Jednakze autko ogolnie fajne i bardzo wygodne pozdrawiam
karol987
Nowicjusz

Miejscowość: Radom

01 Maj 2009, 23:58

To prawda z tym gazem w Mercedesach ,ja mam gażnikowca więc od 11 lat nie mam symptomów negatywnego wpływu gazu na silnik ,innego Mera bym nie zagazował.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu
    Co to jest usługa "Historia Pojazdu" i kto może z niej skorzystać? "Historia Pojazdu" to usługa realizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu, motocyklu ...
    Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...

• 02 Maj 2009, 07:36

gaz w 190 to problem bo tam jest wtrysk K jetronic i ciężko (jeśli w ogóle można) ustawić dlatego "szczylo" aczkolwiek ja zrobiłem 190 na gazie bez wiekszych problemów ponad 40tys. Potem zaczął strzelać.
    Nie wiem jak ze 124, ale gazować tą legendę nie godzi się.
    Joter
    Aktywny

02 Maj 2009, 07:41

panowie ale moze jakas alternatywa dla mercedesa ???? moze ma ktos z Was jakis pomysl ???? pozdrawiam i znikam do pracy poki co jeszcze tramwajem
    AfterParty
    maxjr1
    Nowicjusz

02 Maj 2009, 09:09

Alternatywa dla Merca??? Oj ciężko będzie :)
    stasiowski121

02 Maj 2009, 19:19

bierz e36, ale odłóż drobne na słownik ortograficzny pwn- przyda Ci się :wink: nie zwlekaj z zakupem
    Loosmo
    Początkujący

02 Maj 2009, 19:33

Słownik ortograficzny to by się nam wszystkim przydał ,wystarczyłoby wpuścić tutaj prof.Miodka ,znalazlby pola minowe w kazdym poście! :wink: Niestety dla Merasia W124 coupe alternatywy nie znajdziesz nawet gdybyś prosił Marsjan o pomoc!Takiego samochodu po prostu nie ma,popatrz tyle głów i nic ,kolega proponuje BMW E36 ,ja bym nie kupił ,Meraś kasuje gościa wszystkim ale?Jeśli chcesz koniecznie zagazować to to BMW ujdzie.Te Mercedesy się po prostu nie nadają do tego ,szkoda.
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

02 Maj 2009, 23:25

wlasnie chodzi o to ze nie chce gazowac... a bmw odpada ... nie dosc ze na slownik to jeszcze musialbym odlozyc sobie na jakis fajny dres
    AfterParty
    maxjr1
    Nowicjusz

03 Maj 2009, 07:49

Wszystko zalezy od tego ile jeżdzisz.Jeśli dużo to koszty będziesz miał niemałe przy takim Merasiu(paliwo)Reszta?!No cóż czasy się zmieniły ,części nie są drogie a samochód jest tak długowieczny ,że przeżywa żółwie.Ja do teraz wymieniam części służace od nowości w zawieszeniu :shock: (190 tka 1030000km).Jazdy takim samochodem nie porownasz z zadnym innym z tych lat,czuje się ten klimat Mercedesa a coupe jest ładniejszą bryłą od normalnej.Jeszcze czarna skóra w środku i dobry sprzęt? :wink: No i ta gwiazdka na masce ,gdy wsiadziesz do niego poczujesz sie jak właściciel zamku z żelbetonu,te samochody sa Wspaniałe i ni cholery nie chcą się psuc.Nie kup tylko zadziadowanego klęka powypadkowego!!! :wink:
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

03 Maj 2009, 08:35

i tak zrobie tu chyba nie ma co sie zastanawiac ... co do jazdy to mysle ze to nie bedzie wiecej jak 1000-1200 km miesiecznie , nie jest to wiele pozatym silniki 2,2 maja bardzo ladne spalanie srednia zamyka sie w 11 litrach :P no ale coz jak sie chce miec krowe :P to trzeba w nia lac :P jak to moj staruszek powiadal.. " bo bez gwiazdy nie ma jazdy " :P Pozdrawiam Panowie
    AfterParty
    maxjr1
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył