Ciezki wybor - pierwszy samochód

Re: Ciezki wybor - pierwszy samochód

30 Cze 2013, 22:00

[link wygasł]
Wiekszośc tych stilo z listy jest w cenie do 10 tysięcy ( Fiaty tak bardzo nie sa cenione ) A te JTD slyszalem ze sa spoko silniki ;) No i niema co ale za 10 tys ladniejszy samochod nie wiem jaki bym znalazł i wyposażenie
Tylko te z wyzszym rocznikiem ida w gore cenowo :P
Nie zawsze tani samochód oznacza ze wrak, sam przeciez ppo niego nie pojade tylko z kims kto sie zna na tym i mi powie czy autko polata czy na szrot. :lol:
parowa94
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 12 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: audi a3
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...
    Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji
    Postanowiłem przybliżyć temat montażu nawigacji i stacji multimedialnej, czyli tabletu w dyskretnym i fabrycznym opakowaniu, dzięki czemu nie trzeba przyczepiać nic do czołowej szyby, pozbyć się wiszących kabli oraz chować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light