Cinquecento 900- brak reakcji rozrusznika

cinquecento 900- brak reakcji rozrusznika

07 Kwi 2018, 13:27

Witam mój dziadek jeździ cinquecento 900 ostatnio pod cmentarzem nie mógł odpalić auta po tym jak przyjechałem zobaczyć co się dzieje okazało się że jak przekreca kluczyk to kontrolki się zapalają itp i przy drugim ruchu kluczykiem nic się nie dzieje kompletna cisza ani spadku napięcia ani nic... Sprawdziłem ze po wyjściu kostek przy stacyjce i sprubowaniu odpalenia go przez drucik dało radę polaczylem czerwony z brązowym i auto odpaliło ale z kluczyka nie chce jest brak reakcji zdążą się że przekraczając 50raxy raz może uda się go odpalić. Proszę o pomoc
Mrc133
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 03 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Bmw Seri 7
Silnik: 5.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2014

Re: cinquecento 900- brak reakcji rozrusznika

07 Kwi 2018, 21:02

Prawdopodobnie wyrobiona stacyjka i raz złapie i raz nie.
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0
Auto: Benzyna i Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niebezpieczny zakręt - jak go pokonać bezpiecznie? Niebezpieczny zakręt - jak go pokonać bezpiecznie?
    Choć jazda po łuku należy do podstawowych i niezbędnych umiejętności każdego kierowcy, to nie zawsze kończy się szczęśliwie. W 2017 r. w wypadkach w zakręcie zginęło 466 osób. Jak pokonywać zakręty oraz o czym pamiętać ...
    Zimowe mandaty – jakie kary czekają na kierowców? Zimowe mandaty – jakie kary czekają na kierowców?
    Nie każdy kierowca jest szczęśliwym posiadaczem garażu, który tak dobrze sprawdza się podczas zimowych mrozów. Zaśnieżony i zmrożony samochód należy przed podróżą odpowiednio przygotować do drogi. ...

•  
    • Autosacrum 2008
      Prezentacja zawodników
      Chevrolet Corvette Z06, wyścigi równoległe
      Men's Day 2010