Cinquecento 900- brak reakcji rozrusznika

cinquecento 900- brak reakcji rozrusznika

07 Kwi 2018, 13:27

Witam mój dziadek jeździ cinquecento 900 ostatnio pod cmentarzem nie mógł odpalić auta po tym jak przyjechałem zobaczyć co się dzieje okazało się że jak przekreca kluczyk to kontrolki się zapalają itp i przy drugim ruchu kluczykiem nic się nie dzieje kompletna cisza ani spadku napięcia ani nic... Sprawdziłem ze po wyjściu kostek przy stacyjce i sprubowaniu odpalenia go przez drucik dało radę polaczylem czerwony z brązowym i auto odpaliło ale z kluczyka nie chce jest brak reakcji zdążą się że przekraczając 50raxy raz może uda się go odpalić. Proszę o pomoc
Mrc133
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 03 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Bmw Seri 7
Silnik: 5.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2014

Re: cinquecento 900- brak reakcji rozrusznika

07 Kwi 2018, 21:02

Prawdopodobnie wyrobiona stacyjka i raz złapie i raz nie.
'' Bo ja czuje się maleńki jak robak, ale króla nie widzę większym od Siebie...''
gruber99
Aktywny

Zdjęcia: 0
Auto: Suzuki Baleno, Vw Passat B4
Silnik: 1.3 86 km
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosna i więcej jednośladów na drogach Wiosna i więcej jednośladów na drogach
    Wiosenna pogoda sprzyja poruszaniu się po mieście jednośladem. Wyższe temperatury i słoneczna aura sprawiły, że na drogach można spotkać coraz więcej rowerzystów i motocyklistów. Dla kierowców czterech ...
    Wyprawa do Moab Wyprawa do Moab
    Po raz kolejny mialem zaszczyt organizowac wyprawe do Moab z firma Autotraper z Lodzi . Tym razem byl to memorial Macka Majchrzaka. Na imprezie stawily sie 32 osoby...miedzy innymi kilka "grubych" nazwisk ze swiata polskiego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Bigfoot, 6
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Nissan GTR zewnatrz
      Peugeot 508 (2018)