Cinquecento nie chce jechać

Cinquecento nie chce jechać

19 Wrz 2010, 21:43

Mam problem bo gdy jechałem a że mi drążek lata i gdy chciałem wbić 4 to zacharczało bo trafiłem w wsteczny ale go nie wbiłem czasami już tak miałem i nic się nie działo. Teraz nawet przy nie wciśniętym sprzęgle mogę wbijać biegi i nic się nie dzieje a auto nie jeździ. I nie wiem czy to sprzęgło czy skrzynia.
Shazgam
Nowicjusz

Miejscowość: Jugów

Re: Cinquecento nie chce jechać

19 Wrz 2010, 21:48

NA 100% ŁĄCZNIK PEDAŁÓW Z KIEROWNICĄ :mrgreen:
bez zrzucenia skrzyni i remontu nie będzie działać
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: Cinquecento nie chce jechać

20 Wrz 2010, 18:55

Zapomniałem dodać że po tym zdarzeniu auto przez chwilę na 1 toczyło się z prędkością maks 5 km/h gdy gaz był w "podłodze"
Shazgam
Nowicjusz

Miejscowość: Jugów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...

•  
    • Opel Corsa I vs Skoda Octavia II
      Spotkanie 4x4 Buków
      VERVA Street Racing 2010
      BMW Concept X6, 2007