Cinquecento-pobór, poboru, prądu

Cinquecento-pobór, poboru, prądu

03 Cze 2010, 12:31

Witam.Posiadam taki miernik [link wygasł] , zmierzyłem nim bierny pobór prądu.Czarny przewód włożyłem do gniazda COM,czerwony w górne gniazdo 2A DC.Pokrętło na 2000 mA,minusowa klema zdjęta,i czarny przewód COM do bolca akumulatora,czerwony do klemy,pokazało 0.02,teraz pytanie czy dobrze zmierzyłem,i czy wartość jest ok ?Pozdrawiam.
arkko
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

Re: Cinquecento-pobór, poboru, prądu

03 Cze 2010, 13:29

1mA to 0,001A wychodzi na to, że masz 20mA czyli o ile się nie mylę jedna dioda led tyle bierze a to nic dla akumulatora.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Cinquecento-pobór, poboru, prądu

03 Cze 2010, 14:49

Zacznę od tego że padł mi akumulator,ale miał już swoje trzy lata,a jeżdzę tylko po mieście i nigdy nie widział prostownika,to myślę że i tak nieźle pochodził,mam diodę od alarmu i immobilaizera,zegarek taki jak w cieniaku,na desce rozdzielczej na środku,no i pamięć radia,zasilanie radia,czerwony kabel pod stacyjkę,czyli dobry wynik,bo myślałem że coś mi wcina akumulator,ale okazało się że to on padał i rozładowywał się,po weekendzie ciężko kręcił,dwa razy wogóle nie zakręcił,podładowałem go ale to nic nie dało.Jaki jest maksymalny pobór prądu na postoju?Dzięki za odpowiedź.
arkko
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody koncepcyjne BMW Design Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...
    Wyścigowa Toyota GT86 po modyfikacjach w Polsce Wyścigowa Toyota GT86 po modyfikacjach w Polsce
    Toyota GT86, sportowe coupe z Japonii, jest świetną bazą do budowy wyczynowych aut na rajdy i wyścigi. Sportowe ramię Toyoty w Europie, Toyota Motorsport GmbH, opracowało na jej podstawie profesjonalne wersje wyścigowe i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009