Citroen C4 2.0 hdi

Citroen C4 2.0 hdi

07 Maj 2014, 19:25

witam.
C4 mam od paru dni
mam kilka pytan odnosnie tego samochodu:

1 - gdy kluczyk wyjety ze stacyjki to nadal ekranik dziala, tzn. na ekraniku nad kierownica wyswietla sie podzialka obrotow, a na ekranie gdzie jest predkosciomierz widac kreski, widac dystans jaki przejechalem oraz ogolny przebieg, dodam ze te dwa ekraniki nie sa podswietlone, poprostu tak jakby nie wylaczyly sie do konca (dwa razy wylaczyly sie tak ze nic nie bylo widac ale wiekszasc razy wylaczaja sie "nie do konca")

2 - jak prawidlowo uzytkowac auto z filtrem fap (co nie co slyszalem o przepalaniu ale nie wiem dokladnie o co chodzi)

3 - dwa nawiewy ktore sa tak jakby po stronie kierowcy dmuchaja zimnym powietrzem a dwa nawiewy "nalezace" do pasazera dmuchaja cieplym, dzieje sie tak zarowno gdy klima jest wlaczona oraz gdy jest wylaczona (klima ustawiona jest na "low")

4 - czy da rade zrobic tak zeby po odpaleniu samochodu nie wlaczalo sie radio??

5 - czy jest mozliwosc bezplatnego sprawdzenia numery vin, a jesli trzeba zaplacic to ile i gdzie najlepiej sie kierowac zeby sprawdzili vin. czy np. na autodna za 30zl dostanie w miare duzo info??

6 - auto jest 6-biegowe, jak najlepiej uzywac skrzyni zeby palil nie duzo (chodzi mi o miasto), trasa wiadomo, rzadzi sie swoimi prawami

w zagadnieniu numer 6 chodzi mi przy jakiej predkosci wrzucac np 3 bieg, przy jakiej 4 bieg, itd.

narazie "poznaje" powoli ten samochod, zachowuje sie w nim jak dzieciak, dotykam wszystkiego,itd. to moj pierwszy samochod wiec chyba wiecie jakie to uczucie.
teoteo
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa? Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa?
    Patrząc na samochód w pierwszym momencie zachwycamy się jego linią, doceniamy parametry silnika, cieszą nas wygodne fotele i niesamowity dźwięk wydobywający się z zestawu audio. Wszystkie te elementy wpływają na komfort ...
    Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach Audi RS 5 Cabriolet - dostępny w polskich salonach
    Audi RS 5 Cabriolet miało swoją polską premierę na targach Poznań Motor Show 2013. Teraz, ten sportowy i bardzo elegancki model jest dostępny w salonach sprzedaży Audi na terenie całego kraju. Nowe dynamiczne Audi kosztuje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005