Citroen Evasion 2.0 HDI - wymiana sprzęgła

Citroen Evasion 2.0 HDI - wymiana sprzęgła

07 Paź 2010, 12:26

Witam.
Właśnie padło mi sprzęgło i muszę je wymienić.
Czy ktoś z forumowiczów posiada instrukcję/schemat demontażu i montażu skrzyni biegów i sprzęgła? Gdybym posiadał taką instrukcję/schemat krok po kroku to na pewno ułatwi mi pracę i pozwoli zaoszczędzić trochę czasu.
Nadmienię iż mój Evasion jest z grudnia 1999 w wersji exclusive i sprzęgło jest sterowane hydraulicznie.
Można wysłać na adamkejerys@yahoo.com

Pozdrawiam wszystkich
adamus1000
Nowicjusz

Miejscowość: google

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring
    Audi odniosło kolejny historyczny sukces w sporcie motorowym. Wygrana Audi R18 e-tron quattro w dwunastogodzinnym wyścigu w Sebring na Florydzie, to jednocześnie pierwsze zwycięstwo wyścigowej hybrydy w tym klasycznym amerykańskim ...
    SsangYong Y400 - nowy model flagowego SUV-a SsangYong Y400 - nowy model flagowego SUV-a
    SsangYong odsłonił nazwę oraz pokazał wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny modelu Y400. Opracowywany przez SsangYonga nowy model flagowego SUV-a znany był pod nazwą projektową "Y400". Firma zdecydowała się nadać nowemu samochodowi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Tańczące dziewczyny
      Mazda rim