Citroen Jumper- mokra pompa wtryskowa

Citroen Jumper- mokra pompa wtryskowa

19 Kwi 2014, 10:42

Witam.
Dzisiaj pod autem zastałem mala plame ropy po schyleniu się pod auto zobaczyłem ze pompa wtryskowa jest mokra a najbardziej w miejscu zaznaczonym czerwonym kołem nie wiem dokladnie gdzie jest wyciek ale tak myślę ze z tamtej górnej części.
Czy może się okazać ze cała pompa jest do wymiany czy da sie to jakoś uszczelnićImage
forestit
Obserwowany

Auto: astra

Re: Citroen Jumper- mokra pompa wtryskowa

26 Kwi 2014, 10:56

Da się tylko że jak nie rozbierałeś nigdy pompki - nie poskładasz jej już. Jeśli zaznaczone na czerwono to jakiś korpus (osobny element) to pewnie pod nim jest jakiś oring, uszczelka, uszczelniacz. Ciężko powiedzieć bez obejrzenia a na foto nic nie widać.
Nie mów co było i jak może być - mów jak jest!
tantalini
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Warszawa i N.D.Mazowiecki
Prawo jazdy od: 19 07 1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mondeo MKII
Silnik: Endura 1.8TD
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Złote Gwiazdy Magazynu Złote Gwiazdy Magazynu "Wheels" dla Mitsubishi ASX i Pajero
    Crossover Mitsubishi ASX i SUV Mitsubishi Pajero otrzymały najwyższe wyróżnienia – Złote Gwiazdy - w plebiscycie corocznie organizowanym przez prestiżowy australijski magazyn "Wheels". Otrzymując najwyższe noty ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009