Citroen Xantia z wybitym amorkiem przez maske ;/

Citroen Xantia z wybitym amorkiem przez maske ;/

09 Cze 2006, 23:56

Witam,
Widziałę niezłą rzecz dzisjaj chociaż nie powinna ona mnie zadziwić na naszych drogach. Mianowicie widziałem dziś Xantie, w której po prostu wbił się amortyzator o około 30-40cm w maskę, wyginając ją i robiąc małą dziurkę. Tak to mniej więcej z boku wyglądało. Musiał wjechać w konkretną wyrwę. Nie miałem aparatu bo bym pokazał jak to wyglądało troche śmiesznie ale właścicielowi nie zazdroszcze :?
Pozdrowienia,
Mikoś
Mikoś

10 Cze 2006, 09:54

no niestety tak to jest z tymi naszymi drogami,też mu nie zazdroszcze :cry:
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam

10 Cze 2006, 10:45

Polskie drogi to jednym slowem tragedia.
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

Re: Citroen Xantia z wybitym amorkiem przez maske ;/

04 Sty 2007, 22:37

Nawet czolg by sie mogl popsuc :D :D :D
pozdro for all
michalp
Początkujący

Miejscowość: Wołczyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...
    KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd
    Samochód KWID CONCEPT, został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Delhi w 2014 roku. Postanowiliśmy go Wam przedstawić ponieważ jest Sympatyczny, a przy tym auto ma budzący poczucie solidności design, w połączeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      GTP Light