Citroen Xsara PH2 wiązka elektryczna drzwi

Citroen Xsara PH2 wiązka elektryczna drzwi

20 Kwi 2013, 13:52

Witam. Ostatnio uszkodziła mi się wiązka elektryczna drzwi kierowcy. Oryginalne przewody nie wytrzymały już i popękały. I tak tutaj pojawia się moje pytanie czy ktoś z was już to robił i czy ewentualnie dysponuje opisem tego złącza/kostki w drzwiach. Z góry dzięki za odpowiedzi i porady. Temat może banalny ale nie jestem elektrykiem samochodowym wiec każda porada jest cenna i też może temat przyda się komuś jeszcze. Pozdrawiam.
piotr03
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 10 2011
Auto: Citroen Xsara
Silnik: 1.6 TU5JP4
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...
    Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004) Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
    Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50