Civic V vs. colt CAO

[civic V vs. colt CAO]

29 Kwi 2007, 22:31

witam
Chciałbym kupić autko do max 7000zł. Nie interesuje mnie motoryzacja ale ostanio trochę czytam i mam kilka pytań szczególnie do posiadaczy tych aut ale zawsze wysłucham doświadczonych i trafnych uwag.Po przeczytaniu wielu opinii stwierdziłem, że najlepszy bedzie dla mnie albo civic V albo colt cao. Inne auta mnie nie interesują.
Moje wymagania są takie:
-bezwypadkowy
-zadbany i czysty
-colt silnik 1.6 113km, honda bez znaczenia
-bez korozji
-niechcę dokładać do tego auta "za dużo"(brak pracy)

Poźniej skupiłbym sie na takich rzeczach jak przebieg, rocznik, kolor, instalacja gazowa itp.
Wg mnie civic jest lepszym autem ale także droższym. Mieszkam w Krk i zastanawiam sie czy szukać auta w kraju czy wyjechać z doświadczonym sprawdzonym mechanikiem(który sie tym zajmuje) do Niemiec i sprowadzić. Koszt tego człowieka to 100e +koszt paliwa, ubezp. Jak polecacie kupowanie auta? Kiedy sprowadzam takie do kraju to ile orientacyjnie muszę doliczyć kasy na rejestrację, ubezpieczenie itp.
Nie przywiązuje większej wagi do jakości i wygody jazdy. Proszę o opinie.
pozdr
jaszczur
Nowicjusz

Re: civic V vs. colt CAO

30 Kwi 2007, 06:42

:shock: :wink: jaszczur: w komentarzu do swojego posta wyczerpałeś w zasadzie zagadnienie. Sprowadzenie samemu jest korzystniejsze, bo widzisz stan faktyczny "na żywo". Pozostałe oczekiwania można skomentować słowami reklamy: "takie rzeczy, to tylko w Erze"... :twisted:
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny

Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0 [SUV-D]Captiva 2,0 / Santa Fe II 2,2 / Sorento I 2,5 / Outlander I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Captiva 2,0 VCDI - 150KM - Hyundai ...
    NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! / relacja
    Wyścigi, wyścigi i już po wyścigach Sobota na lotnisku w Dajtkach pod Olsztynem była naprawdę niesamowita. Mogliśmy zobaczyć przejazdy odrzutowego samochodu Dragstera JET CAR o nazwie "Predator". Dragster ten osiąga moc około ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda