Civic VIII (Ufo) do 24k? Prośba o ocenę ogłoszenia

Civic VIII (Ufo) do 24k? Prośba o ocenę ogłoszenia

27 Lip 2016, 17:42

Witam, znajomy szuka auta w kwocie od 20 do 24 tysięcy zł. Poprosił mnie więc postanowiłem napisać w jego imieniu i poprosić o opinie forumowiczów.
Upatrzył sobie szczególnie Civica VIII, niżej podsyłam 2 linki

1 [link wygasł]
2 [link wygasł]

Ta pierwsza wydaje mi się, że jest trochę za niska cena jak na takie wyposażenie, w sobotę znajomy będzie się wybierał obejrzeć oba autka, bo stoją niedaleko siebie. Do tego czasu chętnie poznam wasze opinie na temat tych 2 aut o którą może być ciężko, bo to w końcu tylko kilka zdjęć.
mareosz
Obserwowany

Auto: Vectra C

Re: Civic VIII (Ufo) do 24k? Prośba o ocenę ogłoszenia

27 Lip 2016, 17:53

Oba za tanie. Do tego druga z januszowym przebiegiem
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: Civic VIII (Ufo) do 24k? Prośba o ocenę ogłoszenia

27 Lip 2016, 18:43

Z tego co można dostrzec po samych ogłoszeniach to ani w 1, ani w 2, nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy ... a wystawiając samochód na allegro masz do wyboru taką opcję w zakładce: "Informacje dodatkowe:" ... że "zarejestowany w Polsce" zaznaczył, ciekawe dlaczego nie kliknął w opcję obok, którą na pewno widział - "bezwypadkowy", także warto się tym zainteresować.
tomekdk
Stały forumowicz

Miejscowość: Dania
Prawo jazdy od: 20 01 1998
Auto: Honda Civic 1.8, Mazda 6 2.0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Cruiser FJ45LV - odrestaurowany unikat Land Cruiser FJ45LV - odrestaurowany unikat
    Amerykańska firma FJ Company zajmuje się twórczymi renowacjami klasycznych Land Cruiserów. Czasem samochody są odnawiane w duchu tradycji, lecz częściej efektem jest znacznie różniący się od oryginału ...
    Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...

•  
    • Fiat Tipo, 2015
      Rover 1110
      Ferrari California T
      VW Passat b5 - german style