Clio II - wartość

Clio II - wartość

03 Lut 2013, 19:39

Witam.

Mam małe pytanie. Ktoś z rodziny chce w najbliższym czasie sprzedać auto i pytał się mnie orientacyjnie o ceny, ale chciałem się jeszcze bardziej rozeznać w temacie.

Chodzi o Clio II z 2000 roku. Silnik 1.2 8V, chyba 60KM. Auto jest 3 drzwiowe, ma niewielki przebieg, coś ponad 70 tys., zgadza się on z książką serwisową i jest bezwypadkowe. W Polsce jest ok. 2 lata, sprowadzone z Niemiec. W wyposażeniu jest ABS, 4 poduszki, radio, 2 szyby elektryczne, centralny zamek, halogeny, wspomaganie kierownicy, klimatyzację. Są 2 komplety kół. Niedawno wymieniany był akumulator na nowy. Ze 2, może 3 tys. km temu wymieniany był rozrząd, olej, klocki hamulcowe, filtry, sworzeń wahacza i tłumik końcowy.

Auto jest naprawdę w bardzo dobrym stanie technicznym, jest sztywne, nic nie puka. Właściciele bardzo dbali o auto. Wnętrze jest zadbane, nie zniszczone, nie były palone papierosy.

Jak mniej więcej można to wycenić? Z góry dziękuję za pomoc i rzeczową ocenę.
Los_Dawidos
Aktywny

Prawo jazdy od: 05 08 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Astra
Paliwo: Diesel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody koncepcyjne BMW Design Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...
    [B] Abarth Grande Punto / Corsa D OPC / Clio III RS / Ibiza III Cupra [B] Abarth Grande Punto / Corsa D OPC / Clio III RS / Ibiza III Cupra
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hot-hatch segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 170KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Abarth Grande Punto 1,4 T-Jet - ...

•  
    • Kaskader na motorze
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Grave Digger - Monster Truck
      Motocykle kaskaderów z FMX Stunt Riders, 4