Co kupić kombi czy van?

Co kupić kombi czy van?

06 Paź 2007, 12:26

Witam!
Mam duzy dylemat nad kupnem samochodu tylko nie wiem jakiego chce zeby to byl kombi lub van i chce przeznaczyc na te autko 20tys zl zastanawialem sie nad Renault Megan kombi, Scenic, Citroen Xsara i przede wszystkim ma byc diesel
Prosze o jakies opinie na temat tych samochodow
Dzieki z gory
mucha
Nowicjusz

Re: co kupic

07 Paź 2007, 10:20

Z wymienionych przez ciebie samochodów, polecam Renault Scenic. Jest to auto mało awaryjne, duże i stosunkowo tanie w eksploatacji.
Lensky
Nowicjusz

Miejscowość: Toruń

Re: co kupic

07 Paź 2007, 12:00

Ja zproponuje Ci nieco inne wozy też bardzo rodzinne

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Dodam tylko, że moi sąsiedzi mają Doblo 1.9 JTD 2000 r i bardzo chwalą te auto obecnie mają na liczniku 370 000 i raczej nie narzekają a w mojej rodzinie śa Xsara Picasso i Zafira i o obu opinie śa brdzo pozytywne
Zbyszek
Początkujący

Miejscowość: Wałbrzych
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy
    Toyota ProAce będzie odpowiedzią koncernu na rosnące zapotrzebowanie rynku europejskiego na lekkie pojazdy użytkowe średnich rozmiarów. Nowy model będzie dostępny z możliwością wyboru dwóch długości i dwóch ...
    BMW Concept serii 6 Coupé 2010 BMW Concept serii 6 Coupé 2010
    BMW Concept serii 6 Coupé to sportowy samochód dla koneserów piękna, którzy cenią luksus i przełomowe technologie. Koncept symbolizuje pasję zespołu projektantów BMW, znajdującą odzwierciedlenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005