Co kupić?

co kupić?

17 Gru 2008, 11:36

witam. mam problem z kupnem auta. dysponuje kwotą około 17 tys zł. interesują mnie auta z rocznika 2001 i mlodsze. myślałem o nissanie almerze z 2002, golfie IV, astrze II , corsie c z silnikiem 1.7; zastanawialem sie tez nad peugeotem 206. prosze o rade bo juz nie wiem na co sie zdecydowac.
hubcio1985
Nowicjusz

Re: co kupić?

17 Gru 2008, 13:58

Wszystko ok tylko, że dobrego golfa za 17tys. z 2001 roku to nie kupisz, moze jakims przypadkiem 1.4 silnik, ale reszta wesji silnikowych golfów za to cene i ten rocznik 2001 to beda szroty, wiem co mowie, z reszta samochodow problemow miec nie powinnienes miec.
bykuu
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: z nienacka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A6 Hybrid Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...
    Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      Jaguar