Co kupić ?

Co kupić ?

09 Maj 2011, 08:19

Witam jestem posiadaczką toyoty corolli 2004 r . sprzedaję auto ,czy możecie mi doradzić co kupić ,jak to u kobiet bywa nie wiem na co się zdecydować :) ,cena tak "+" "-" 35 000
Pod uwagę biorę
1 Mazda 2 , 3
2 suzuki sx4
3 toyota auris

A może ktoś coś innego doradzi ? Jestem wdzięczna za wszelkie sugestie
Ilona

[ Dodano: 9 Maj 2011, 13:57 ]
To co Panowie ,żaden mi nie pomoże :cry:
marzka34
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa
Auto: mitsubishi outlander

Re: Co kupić ?

09 Maj 2011, 15:18

Widzę, że miłośniczka japońszczyzny. Z tej 4 brałbym Mazdę 3. 2 jest za mała, Suzuki SX4 to chyba tyko z napedęm na 4 koła, a Auris jest samochodem dla ludzi, których jedyne co widzą w samochodach to środek transportu z punktu A do B. Moim zdaniem bardzo bezbarwny samochód i na dodatek w pierwszych latach produkcji bardzo niedopracowany. A co do innych propozycji z Japonii to chyba tylko jest jeszcze Honda Jazz z 1.2 VTeciem. No chyba, że wyjdzie się poza Japonię.
Wtedy poleciłbym Forda Focusa II generacji samochód bezawaryjny, na dodatek świetnie się prowadzi.
[link wygasł]

Nową Ibizę
[link wygasł]

Warto również moim zdaniem rzucić okiem na Leona z pierwszych lat produkcji i Astrę H.
Libre
Aktywny

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Seat Ibiza

09 Maj 2011, 18:48

Tak dlatego japończyki bo wcześniej jeżdziłam hondą Civic ,auto bezawaryjne było ,a Toyotka też ,jedynie wymiana oleju i filtr kab. Zaznaczę że nie były to nowe auta Honda 10 letnia ,Toyota 4 letnia.Jeżdziłam Focusem nowym z salonu niestety mam uprzedzenie do tego auta zimą nie chciał mi palić gasł na wolnych obrotach ,koszmar..
Diesel nie wchodzi w grę ,tylko benzyna
marzka34
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa
Auto: mitsubishi outlander

09 Maj 2011, 20:28

Honda Jazz, Civic lub Mazda 3.
fiko7
Stały forumowicz

Miejscowość: Białystok
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe
    Architektura LifeDrive – nowy wygląd i kolorystyka nadwozia. Za sprawą języka stylistycznego opracowanego specjalnie na potrzeby modeli BMW i powstał projekt karoserii koncepcyjnego nadwozia coupe, która sygnalizuje ...
    Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      Jaguar