Co kupić za do 30 tyś?

Co kupić za do 30 tyś?

09 Lis 2009, 05:17

Witam,

Przymierzam się do kupna samochodu do 30 tyś zł. Najważniejsze żeby:

- Było dosyć duże; nie musi być wielkie, ale żeby to nie był żaden hatchback, żadne micry czy inne takie samochodziki. Rozmiarami bliskie Vectry, A6, 407 czy Camry.
- Ładnie wyglądało; Wiem, że to dosyć subiektywna sprawa, ale podobają mi się takie klasyczne linie, typu właśnie Opel Vectra, Volvo S60.
- Rok produkcji 2002+

Jak na razie z moich poszukiwań spodobały mi się dwa samochody za tę cenę:

- Opel Vectra (najlepiej wersja GTS)
- Volvo S60
nasty
Nowicjusz

Miejscowość: mam wiedzieć?

Re: Co kupić za do 30 tyś?

09 Lis 2009, 07:00

Za 30tys to tez spokojnie mozesz kupic mondeo mk3 nawet z 2004r z silnikiem diesla.

[link wygasł]

[link wygasł]

auta te gabarytowo sa podobne do vectry albo volvo
RNI
Aktywny

Zdjęcia: 3
Miejscowość: RNI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013 Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013
    Północnoamerykański oddział MMC – firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) z prawdziwą satysfakcją poinformowała, że najpopularniejszy model w ofercie firmy – kompaktowy crossover Mitsubishi ASX 2013 ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005
      GTP Light